Manchester City Kevin De Bruyne vedie klinickú porážku v Southamptone

Možno, že Manchester City sa ukáže málo tým, že sa na vlastnom trávniku nechá stranou menšie strany, ale na tom zostávajú veľmi dobré. Po trestnom týždni, ktorý zahŕňal porážky do Liverpoolu a Juventusu, vytvorili charakteristickú dupliku. Emphatic v útoku, ak je krehký v obrane, tím s osamelým cieľom v ich predchádzajúcich troch výbojoch udrel trikrát. “Bolo to veľmi dôležitá reakcia,” povedal ich manažér Manuel Pellegrini. Crystal Palace kladivo Newcastle opustiť Steve McClaren v hlbokých ťažkostiach Prečítajte si viac

Ak si 13. víťazstvo v 15 domácich ligových hrách urobilo to isté staré Mesto, prvé víťazstvo v londýne v novembri bolo napriek tomu formované nováčikmi. Letné autogramy boli označené hviezdičkou. Raheem Sterling vyrazil z osobného prepadu, aby sa stal otváračom.Kevin de Bruyne prežil najdlhšie neúrodné obdobie na štadióne Etihad, jeho Bet365 uvítací bonus predchádzajúce štyri zápasy neposkytli ani gól, ani pomoc, ale on zlomil mŕtvy bod a vytvoril Aleksandara Kolarova. Mestská kariéra trvala štyri mesiace a pred prvým súťažným štartom zahŕňala dve zranenia. Vytváralo gól.

Svišť v deň City prišiel s pohľadom ich najvyššieho strelca, ktorý sa hádal. Sergio Agüero nedokončil hru od septembra. Nemal to nikdy skončiť, ale spôsob jeho odchodu bol znepokojujúci, ak nie pre svojho manažéra. “Nehraje viac ako 65 minút,” povedal Pellegrini. “Mal bolesť v päte, ale to nebolo nič dôležité.” Mesto musí dúfať, že ich často nejasný manažér má pravdu.Vyzeralo to, ako keby sa Agüero, ktorý sa vrátil iba pred týždňom z mesiaca na okraji, neprorazil na kotník. V prípade, že sa Mesto zdá byť neprimerane závislé od Agüera, mohli by si aspoň vychutnať návrat náhradníka Davida Silvu po neprítomnosti deviatich zápasov a ďalší dôkaz, že môžu získať ciele z iných oddelenia ihriska. Krížik, stredopoliar a skóroval.

Sterling v prvom okamihu takmer dodával prielom, a keď to prišlo, spôsob bol poučný.

bola neúspešná neúnavným lisovaním Liverpoolu o sedem dní skôr. Vypožili si trik zo svojej príručky. Ukázalo sa to rovnako efektívne. Bacary Sagna si dal vreckový Philippe Coutinho, keď Liverpool udrel prvý víkend.Tentokrát to pravé spätné návštevy, Maya Yoshida, boli okradnuté Sterlingom. Zrýchľoval sa jasne a uprostred. De Bruyne dostal záchranný kohútik.

Delph viedol v druhom, pomáhal výrazným odklonom od Virgila van Dijka, ale Southampton nemohol a neúspešne vyhlásil.

Pred sekundami Steven Davis unikol červenej karte. Fernandinho sa stretol s rohom De Bruyne s silným hlavičkou. Hráč na ľavej strane vyzeral akoby mu opustil ihrisko. Jeho strela z ľavej strany vyrazila. Rozhodca, Roger East, udelil roh.Jeho nešťastie sa Unibet platobne možností ukázalo ako opakujúce sa téma. Junior Stanislas dvakrát zasiahne, aby zachránil bojovať proti Bournemouthu proti Evertonu. “Boli to zvláštne rozhodnutia,” povedal manažér Southampton Ronald Koeman. “Hovoril som s Pellegriniom a my sme boli obaja prekvapení rozhodcom.” Ani to, že rozhodovanie bolo nepatrné, bolo obmedzené na úradníka. Koeman vynechal svoj prvý výber, Cédric Soares, za chybujúcu Yoshidu. “Ak stratíte loptu hráčom ako Sterling, viete, že vás budú potrestať,” povedal Holanďan. “Možno sme mali šťastie, že máme po 20 minútach len 2: 0, pretože sme prehrali každú loptičku.” Southamptonova neopatrnosť bola zhoršená, pretože zanedbávali, že si vybrali tromfovú kartu. Dusan Tadič bol predstavený pri prestávke a bol katalyzátorom návratu.Sadio Mané, ktorý bol potom posunutý na pravý bok, prekročil Shane Long, aby odovzdal hlavičku s guľkami. Tadič prechádzal cez cestu, keď sa obrana mesta oddeľovala. Ekvalizér kýval.

“Mali sme najlepšiu šancu na 2-2,” povedal Koeman, ale jeho strana bola dvakrát zamietnutá. Willy Cabellero prerazil Tadičovu strelu. Zdá sa, že Fernandinho zvládol Longovo následné úsilie. V súlade, ak nič iného, ​​Východ znova odmietol udeliť pokutu. Mesto hrozilo, že premárni svoje vedenie. “Bolo mi to samozrejme znepokojené,” povedal Pellegrini. Kolarov odmietol svoje obavy a v treťom brankovom teréne mesta po De Bruyne vyvrcholil, ako keby použil pieskový klin, odhodil loptu na ďaleký stĺp. “To zabil hru,” priznal Koeman.

Rate this post