Unibet: Река Гудзонова Дербі перетворюється на низький фарс для Патріка Вієри

Незалежно від того, як ви це спите, поразка 7-0 – погана новина. Коли це 7-0 поразка відбувається на вашому домашньому стадіоні, ви можете підняти рівень збентеження на один щабель. Коли це проти ваших локальних суперників, у грі дербі, перед 40 000 глядачів, це не відповідає шкалою. Час тягнути ковдру над головою і лежати низько на тиждень. Або два. New York City 0-7 New York Red Bulls: MLS – як це сталося Читати далі

Це був фарс. Повне збентеження. Рідко команда була більш Unibet сумісною у своєму власному падінні. Час від часу всі команди отримують молоти – це футбол, і це буває. Але це серйозно незвично бачити сторону капітуляції так повністю. Facebook Twitter Pinterest

Здавалося, це відбувається повільно.Три хвилини, Дакс МакКарті, 5 футів на 8 в своїх ногах ногами забив “Ред Буллс” спочатку з кута, направившись уперед Джош Сандерс, коли захисник ФК “Нью-Йорк” стояв і дивився. За п’ять хвилин до перерви Майк Грелла залишив Федерико Браво на своєму задньому боці і перейшов на Bradley Wright-Phillips, щоб зробити це двома. Це було так просто, і коли Райт-Філліпс забив третій гол у Unibet першому таймі, гра була завершена.

Патрік Вієра, не кожен, хто боровся та бродячи, не міняв його слова . “Це було катастрофою”, – заявила Вієйра під час півзахисної перерви. “Я думаю, ми не грали взагалі, і нічого більше не говорити. Це було дуже погано спочатку 45 років.Ми не з’явилися; ми не грали, і ми не могли жити з важливістю гри “. Патрік Вієра, Нью-Йорк Сіті та третій залізничний вокзал Читати далі

О, але це мало бути багато чого гірше Нью-йоркський ФК ледве зібрав напад у другій половині – і вони продовжували робити ті ж помилки в обороні. Подумайте про дешевий кут, забудьте підібрати, і дивитися безпорадно, як червоні Бики накопичують Unibet рахунок. Рональд Матаріта ледве вийшов з поля, коли МакКарті посадив ще один заголовок, що минув у Сандерс, на 4: 0. Алекс Муйль, який замінив Райта-Філліпса, зробив це п’ятьма за інший жахливий захист. І тоді, коли грі спалахнув у незручне 5: 0 поразку, у домашніх господарів вдалося залишити ще дві голи з кутів.

Якби Ллойд Сем показав сенсорну більшу відвагу в коробці з шести ярдами, це могло б бути більше.Але сумна правда полягала в тому, що відвідувачам не довелося перевершувати. Вони показали енергію, натискали високо, і отримали м’яч у небезпечній зоні. Команда Джессі Марша була домінуючою, і, нарешті, показала форму минулого року, коли вони виграли Прихильник Щит, але не було чудесного удару з 30 ярдів, ніякого Unibet окремого блиску – і немає червоної картки або оманливе рішення як пом’якшення фактор “Червоні Бики” грали дуже добре, і їм більше сил, але все це було про недоліки ФК “Нью-Йорк”.

Деякі з індивідуальних показів були невтішними. У Matarrita було шоу жахів на зворотному боці. Браво практично лежав і дрімав, коли Грелла пройшла повз нього за секунду. Джош Сандерс подивився його 35-річному віку. Андреа Пірло зробив дві чудові пропуски в першій половині, але зробив ще трохи.Девід Вілла хаосував і задихнувся, але навіть не міг це зробити. Ви могли б практично почути розлад, коли Френк Лемпард вийшов на поле. Він багато говорив про стан думки домашніх прихильників.

Принаймні, ми побачили трохи історії. “Червоні Бики” ніколи не виграли 7: 0 в MLS – їх найбільша попередня перемога склала 6: 0 на Реал Солт-Лейк у 2006 році. У 5-0 вони виглядали, що їх було достатньо. Але два інших замінника, Гонсало Верон і Гедеон Бах, думали про твір дії. Їм було дозволено захопити це.

Якщо Нью-Йорк піде на зйомку Кубку МНС, ми можемо озирнутися назад і сміятися з цим 7-0 у травні. Після цього Вієра сказав: “Завжди добре [краще] втратити одну гру 7-0, ніж сім матчів 1-0”. Але це було незручно. Вієйра має серйозну роботу.