“Арсенал” знаходить нові способи невдачі у досягненні назви прем’єр-ліги

<Р> В термінах еквівалентних результатів (тобто, порівнюючи результат Арсеналу, скажімо, вдома проти Суонсі з результатом минулим сезоном вдома проти Суонсі і підставляючи три обнародувано клуби для трьох віднесених сторін), Арсенал, насправді крапки краще ніж минулого сезону. Що, можливо, що робить це настільки сказ для своїх шанувальників, почуття втомленого фамільярності про це тащаться на третій або четвертий трофей Прем’єр-ліги блискучих завжди поза досяжності.

Проте, в цьому сезоні відрізняється.Це не зовсім така сама стара історія, частково через небувалу (звичайно, в умовах Прем’єр-ліги та, можливо, десятиліття до цього) непередбачуваність ліги, і частково через те, що на цей раз “Арсеналу” не вдається інакше.

Вони можуть нараховувати цілком середню кількість балів за кожну гру: 1.82 після поразки в середу Суонсі (це було б 1,93 з перемогою) проти середнього за останні 10 років 1,92, але вони забивають набагато менше цілей

Після 28 ігор сезону “Арсенал” складає в середньому 1,57 голів за гру. Екстраполюйте це протягом усього сезону, і вони отримають 60, що буде їх найнижчим показником з 1999 року. За останні десять років вони складають в середньому 1,88 голів за гру. Facebook Twitter Pinterest Фанат Арсеналу з баннером після поразки Суонсі.Фотографія: TGSPhoto / Rex / Shutterstock

Було б легким, а не цілковито неточною, вказувати пальцем на Олів’є Джиру, витримати свою найгіршу мету засухи, оскільки він прибув до “Арсеналу”, та Тео Уолкотт, який має всі але дематеріалізований за останній місяць.Але це також пов’язано з зміною акцентів.

За останні кілька років було помітно, що “Арсенал” змінив високотехнологічний підхід, який став під назвою пізнього періоду Арсен Венгер ( хоча і не перші дні, коли вони часто грав у м’язовому, швидкому контрударуючому футболі з такими гравцями, як Патрік Вієра, Еммануель Петі та Джилберто Сільва, захищаючи спину чотири, а Ніколя Анелька, Тьєррі Генрі, Фредрік Юнгберг і Марк Овермарс руйнують на перерві).

Часом вони намагалися сидіти глибше і поглиблювати тиск, підхід, який приніс перемогу в “Манчестер Сіті” минулого сезону і вдома “Баварії” в Мюнхені, і вони часом натискали жорсткий і високий рівень, як це робили проти “Ліверпуля” вдома в минулому сезоні або в побитті “Манчестер Юнайтед” 3: 0.Таким чином, вони стають більш гнучкими.

Захисний рекорд краще, ніж це було, скажімо, за три сезони від літа 2009 до літа 2012 року, а також побиття здобиччю суперників з титулу, але вони ухвалюючи гол у грі цього сезону. Якщо це залишатиметься постійним, вони будуть випускати в два більше, ніж минулого сезону, приблизно в залежності від закляття між 2005 і 2009 роками – коли вони забивали 68 голів за сезон. Facebook Twitter Pinterest Хосе Фонт, No6, забив Саутгемптона в 4: 0 перемозі над “Арсеналом” у грудні. Святі звернулися на стадіон “Емірати” у лютому, допомагаючи пояснити, чому у “Арсеналі” в цьому сезоні лише 13-й найкращий рекорд у боротьбі з командами середньої третини ліги.Фотограф: Чарлі Кроухерст / Getty Images

Хоча цілі для і проти кожної гри, можливо, не розповідають повну історію: атака, достатня для побиття менших боків 5-0, все дуже добре, але якщо оборона викидає цілі на кращі сторони, це все не має ніякого значення в кінцевому рахунку. “Арсенал” забив більше трьох м’ячів у грі одного разу цього сезону, а не в середньому на 4,5 рази за сезон за останнє десятиліття. Одночасно вони посідають друге місце (за “Тоттенхемом”) за кількістю очок, виграних за гру (1.56), проти інших сторін у верхній третій. За останні три сезону вони були шостим, п’ятим та восьмим, складаючи в середньому всього 1,06 бали за гру.Зміни до підходу “Арсеналу” можна розглядати як необхідну корекцію. Очікується, що титули “Арсеналу” здобудуть Суонсі та Ешлі Вілльямс. Читати далі

І, як видається, цього все ще недостатньо. Арсенал, можливо, не забивається елітою, але вони падають очки проти середніх сторін. У цьому сезоні вони лише 13-кращі в іграх проти середньої третини. Тим не менш, коли приз підходить для досягнення, є щось таке, що не дозволяє Арсеналу дотягнутися і вимагати його.

Протягом багатьох років віра полягала в тому, що проблеми Арсеналу були тактичними, що вони були відкинуті завзятим Венгером.Там може все ще бути якась правда, але все частіше це здається, начебто проблема психічна, що Арсенал, як-небудь, знайде спосіб невдачі.

Венгер часто говорить про “душевну силу” “З його боку, але майже завжди в контексті боротьби назад, коли все здається втраченим, коли може бути, що цей недолік це змушує їх відкидати свої шанси в першу чергу. І це, насправді, є єдиною надією, що вони залишили, що речі тепер настільки погані, що вони можуть розслабитися і почати грати знову.

Rate this post