Битви Британії, обман під настільний теніс і блискучий Ламар Джексон

1) Брендан Роджерс не стає простіше. Через два тижні після того, як його сторона впала в Іспанію, це “Битва” британського тижня: “Селтик” проти “Манчестер Сіті” у середу. Хоча, він може відчувати себе від серйозних класичних творів – у тому числі півфіналу чемпіонату Європи з Кубку Селтік 2: 1 в 1970 році, перемогу над Ліндом Дона Ревія, у 136 тисяч у Хампден парку; Рейнджери виграють обидві ноги зіткнення 1992 року з Лідсом; Абердін Олексій Фергюсон відкинув володарів Кубка УЄФА в Іпсвічі в 1981 році; і “Селтик” побиває “Ліверпуль” на шляху до фіналу Кубка УЄФА 2003 року.

2) Життя хороше прямо зараз для Ламара Джексона – “Луїсвілл Кардиналс” “Хайзман Трофі”, улюблений та підлітковий “Спорт”, ілюстрований “Ковстарстар”.Ось смак: Eminem підкріплений showreel, вищого навчального закладу середньої школи, ще деякі висвітлення в середній школі, захоплюючий чат пост-ігри, і це: він має JETS, і він переживає їх. Він американська футбольна версія цього малюка. Facebook Twitter Pinterest

3) Зміна темпу: якийсь хардкор-шум. Потрапляє у бій, як це продовжується.

4) Як понг дивився на Atari в 1972 році. І як виглядає Понг.

5) Генкхана Кен Блок NINE: сировина для промислового майданчика. Якщо вам подобається така річ.

6) І очікуйте більше цього в турі наступного року. Facebook Twitter Pinterest Основні факти з блогу минулого тижня

1) Дверні серфінг – це справа зараз. Все-таки не так, як відволікаюсь від того, як у минулому weekend’s drone камео в Бредфорді, розум.

2) Дуже вражаючий момент європейського велосипедного велосипеда з 2014 року.Філіппос Папафіліппу втрачає контроль над своїм велосипедом – так що хміль натомість поруч із ним.

3) Дивись, як два конкурентоспроможні тата позбавляють 30 гострих кісток.

4) Одне з літніх моментів, які слід спостерігати в паралімпійських іграх: іранський “Бежад Задаліасгар” пропускає, джинкс та болотів, а його перемога над Марокко – 2: 0.

5) Ще один голлівудський футболіст: спостерігайте, як Пол Брейтнер висипає каву в картопляному фриці в 1975 році. І деякі дії Harchester United – жорстокість від серії Dream Team 8. Ви ніколи не подивитесь на прив’язку пальто таким же чином.

Rate this post