Ви повинні підтримувати форму, щоб залишитися в іграх

Карл Хагберг Флінк, який керує командами Fnatic, каже, що всім гравцям надано членство в тренажерному залі і доступ до фізіотерапевта. Після тренувальних занять гравці переходять на «огляд» для аналізу виконання та виконання вправ на розтяжку. «У нас є тренажери для зап’ястя, ті кульки, які ви обертаєте, і переміщаєте зап’ястя навколо, щоб здійснювати зап’ястя. У нас також є вправи на розтяжку, де більшість сфокусована на лікті і зап’ясті. ”Синдром зап’ястного тунелю закінчив багато ігрової кар’єри.

« У майбутньому, – каже Хагберг Флінк, Fnatic, яка має штаб-квартиру в Лондоні, вже надає деяким своїм гравцям шеф-кухарів (салат “Цезар” є найкращою ігровою їжею, говорить Хагберг Флінк, ніщо не надто важке, навіть якщо гравці, як лазанья).Розширена лондонська база Fnatic буде трохи схожою на футбольний майданчик, каже Хагберг Флінк, хоча тренажерний зал знаходиться через дорогу. Сполучені Штати, а також спортивні об’єкти, які зосереджують увагу на працездатності. Ринок Великобританії відстає у цьому відношенні, але навіть тут геймери досліджують спорідненість між традиційними видами спорту та еспортом.Наступного тижня британська асоціація Esports, неприбуткова організація, яка сприяє широкому поширенню громади, співпрацюватиме з Вест Хем Юнайтед та Стрільбою з лука, щоб забезпечити пілотну половину періоду діяльності. “Ви повинні тримати себе здоровим і здоровим, якщо ви – виконавець”, – говорить Майк Елліс, який керує командою Team Vitality, однією з провідних команд Європи для ракетної ліги, і любить працювати і підсилювати роботу. (Він рекомендує #healthygamer для esports гравців, зацікавлених у фітнесі.)

“Ці хлопці знаходяться перед камерою. Так само, як і люди, які виступають, якщо ви добре виглядаєте, ви будете почувати себе добре – і грати краще ».

• Ця стаття була виправлена ​​17 жовтня 2018 року.Карл Хагберг Флінк, а не Карл Хапберг, як він був названий в попередній версії, є спів-менеджером всіх команд Fnatic, а не тільки тих, які базуються в Лондоні.

Rate this post