Власник гігантів Джон Мара каже Оделл Бекхем, щоб він грав більше і говорив менше

Бурний сезон в Нью-Йорку Giants продовжується, і власник Джон Мара висловив своє невдоволення від останніх коментарів Оделла Бекхема про команду.

Втрата Філадельфії Іглз залишила їх з 1-5 записом.Цей результат прийшов після того, як Бекхем поставив під сумнів здатність захисника Елі Меннінга під час інтерв’ю з ESPN. – сказала Мара на зустрічі власників НФЛ у вівторок. “Я думаю, що йому потрібно трохи більше грати і трохи менше говорити”. Приймачі гігантів так само божевільні…і їхнє розчарування виправдано Детальніше

Бекхем, один з найталановитіших приймачів в лізі підписав п’ятирічний контракт на розширення контракту на $ 90 млн. на початку цього року, але виявився розчарованим, коли 37-річна здатність Маннінга робити довгі кидки.Хоча Мара була незадоволена інтерв’ю Бекхема, він не дав Меннінгу чіткої підтримки, коли його запитали про захисника у вівторок. “Я думаю, що коли ви 1-5, це взагалі означає, що всі повинні грати краще, так що він не один”, сказала Мара. «Я все ще…ми все ще віримо в нього, але всі повинні виконувати свою роботу, щоб ми були успішними, і зараз це не відбувається. Я знаю, що він зараз є перфораційною сумкою, але багато хлопців повинні грати краще, коли ви 1-5. ”

Гіганти мали вибір №2 у проекті цього року, але вирішили вибрати назад Сакун Барклі, а не захисник. Суперник гігантів Нью-Йорк Джетс взяв захисника Сем Дарнольда на No3, і новобранець показав обіцянки.Mara сказала він не мав жалкує про Giants збирають хоч. “Ми взяли найкращого гравця в проекті”, – сказала Мара про Барклі, який був рідкісним яскравим місцем для команди цього сезону. “Я в захваті від того, що він домігся досі, і я думаю, що небо для нього є обмеженням.”

Мара також сказала, що він довіряє головному тренерові П.Т. «У мене є впевненість, що в будівлі є правильні хлопці, які змусять його працювати», – сказав він

Rate this post