Відбіркові матчі чемпіонату світу: Ciro Immobile double займає Італію минулого Македонії

Македонія погрожувала завоювати третє місце, коли Immobile забив 76-ту хвилину, і тоді він очолив переможця з ближньої дистанції у другій хвилині часу зупинки.

Перемога залишила Італію з семи очок від три гри в групі G, позаду Іспанії за різницю в воротах після того, як Дієго Коста і Ноліто забили гол у другій половині, щоб запечатати перемогу в бою з рахунком 2: 0 на стороні Юлен Лопетегі в Албанії.

воротар Албанії, Етріт Беріша, у 56-й хвилині вийшов з глухого кута в тісній грі, перш ніж заступник Ноліто завершив сльоза в 63-й.

Капітан Іспанії Серхіо Рамос, Реал Мадрид, лимпнув з 10 хвилинами лишав з травмою коліна.Марк Янко знову вирівнювався після недбалого захисту господарів.

Тадіч, який також забив один гол і встановив двох інших в перемозі Сербії з рахунком 3: 0 у Молдові, порадував домашніх уболівальників, коли він вискочив серце пенальті і пробило мимо воротаря Рамазана Оскана.

Гарячий залп Альфреда Фіннбогасона допоміг Євро-2016 фіналістам Ісландії до перемоги 2: 0 над Туреччиною в Рейк’явіку. На другому місці, у сім очок, лідери Хорватії.

У своєму попередньому відбірковому матчі проти Фінляндії Ісландія двічі забивала, щоб виграти 3: 2, але цього разу вони виграли два голи. інтервал.