Віторія (BA) отримує Операріо (PR) у Баррадао

Віторія (BA) зустрінеться цієї неділі, о 18h15, Operário (PR), у Баррадані, на 32-й тур Бразиліанської серії С

Після чотирьох ігор на посаді доглядача Родріго Шагас дебютує в якості офіційного тренера.

-У нас був дуже хороший тиждень роботи, де ми змогли викласти ідеї зі спортсменами, а також сказати, що ця гра (проти “Операріо”) має для нас надзвичайне значення. І фінал Кубка світу. Це гра, яка дозволить нам відновити впевненість. Як ніколи, нам потрібен позитивний результат, який є перемогою. У нас є ще дві гри вдома, крім цієї. Мати позитивний результат у всіх і складати стратегію, щоб у виїзних іграх ми завжди шукали перемогу чи очко », оцінив тренер.

Команда посідає 15 місце в таблиці лідерів – з 36 очками.

У “Операріо-ПР”, незважаючи на від’їзд деяких гравців, які покинули клуб, тренер Матеус Коста хоче зосередитись на останньому відрізку Серії B Бразиліарао. За тиждень тренер програв три фігури: правого захисника Савіо, який започаткував команду, на додаток до лівого захисника Джуліньо та півзахисника Мазіньо, якого використовували протягом усіх ігор.

Для правого захисника тренером є лише Алекс Сільва. Гравець повертається після травми через місяць відновлення. У лівого захисника єдиний варіант – Фабіано, який не буде проти Віторії з контрактних причин. При цьому Матеусу Кості доведеться імпровізувати із захисником у ролі.

Тренер звів до мінімуму рішення ради та хоче уникнути будь-якого впливу на результати діяльності команди на місцях. Фантазма займає 12-е місце в Серії В – з 41 очком. Read more

– Моя голова повністю зосереджена на цих семи іграх Серії В. Сім ігор – це багато у змаганні, і ми повинні зробити все можливе. Паралельно з цим клуб робить певні зрушення, не порушуючи спортивних результатів змагань. Ми контактуємо щодня, клуб повинен виконувати планування, не заважаючи нашим виступам, – пояснив тренер під час прес-конференції.

 

Rate this post