Запит замовлений після того, як топ-футболісти допінгують англійським лікарем

Уряд наказав провести незалежне розслідування антидопінгового спостерігача Великої Британії Укід за звинуваченнями у тому, що він не зміг відповісти на допінгові звинувачення, пов’язані з 150 елітними спортсменами.

Секретар культури Джон Уїтінддейл пообіцяв негайно розпочати розслідування за твердженнями про те, що британський лікар Марк Бонар призначив препарати, що підвищують ефективність, для спортсменів Великобританії, включаючи футболістів Прем’єр-ліги, англійских крикетерів та велосипедистів Tour de France.

Вітінгдейл, відповідаючи на розслідування недовіри тайм (платню) в Бонарі, сказав, що він був шокований і глибоко стурбований пропозиціями, які Укад не діяв на основі доказів, отриманих два роки тому.

” Я просив провести термінове незалежне розслідування того, що було вжито, коли ці твердження були вперше отримані, і що ще потрібно зробити, щоб британський вид спорту залишався чистим “, – сказав Уітінгдейл.

” Є немає місця для самозаспокоєння у боротьбі з допінгом, і уряд вже розглядає, чи існує законодавство у цій сфері досить далеко.Якщо стане зрозуміло, що необхідні більш суворі кримінальні санкції, тоді ми не будемо вагатись діяти ». Британська антидопінська організація глобальної боротьби проти допінгу розповів про це. Читати далі

У доповіді повідомлялося, що в минулому претензії Бонара шість років лікували більше 150 спортсменів зі Сполученого Королівства та за кордоном із забороненими речовинами, такими як еритропоетин (ЕРО), стероїди та гормон росту людини, і що поліпшення спортивних показників було “феноменальним”.

Ствердженими клієнтами є футболісти, боксери, велосипедисти та тенісисти. “Санді Таймс” не виявив особистість тих спортивних спортсменів, які, як стверджує, стверджували, що вони лікувалися.

Бонар зазначив, що він не порушив правила Генеральної медичної ради.Але в суботу з’ясувалося, що він не має ліцензії на практику медицини у Великобританії, що дозволило ГМК запропонувати, щоб його лондонська практика могла порушувати закон.

Ніол Діксон, виконавчий директор компанії GMC, сказав: “Це серйозні звинувачення, і ми будемо проводити їх в терміновому порядку. Ми очікуємо, що всі лікарі дотримуються нашого керівництва – якщо вони не зможуть цього зробити, вони ставлять під загрозу своє право на практику.

“Д-р Бонар наразі не має ліцензії, і тому не може займатися медициною у Великобританії. Будь-який лікар без ліцензії, який продовжує виконувати привілейовані обов’язки лікаря, серйозно порушує наше керівництво та може стати кримінальним правопорушенням. “

Бонар сказав Sunday Times:” Той факт, що деякі моїх пацієнтів буває професійними спортсменами, не має значення.Якщо вони мають доведені недоліки щодо роботи крові та симптоматичні, я буду поводитися з ними. Вони повністю чудово розуміють ризики використання цих ліків у професійному спорті та відповідальність за дотримання антидопінгових правил. “

Немає жодних пропозицій про те, що будь-які клуби Прем’єр-ліги були в курсі будь-яких заявлених що “не було жодних незалежних доказів того, що гравці лікувалися”.

Будь-який звинувачений, зроблений лікарями, є справою GMC, яка має чіткі правила, що забороняють призначення ліків для підвищення спортивної ефективності .

У своїй заяві Укад зазначив: “Єдина мета Укаду полягає у захисті чистих спортсменів та чистого спорту.Як орган влади в уряді, наша мета і мандат зрозуміла – розкривати та переслідувати тих, хто чинить і суперечить духу спорту…Щоб уникнути можливих неприємних та хибних звинувачень, ми розглянемо кожен предмет інтелекту і приймемо негайне діє, коли розвідка вказує на те, що це доцільно ».

Девід Кенворі, голова штату Укад, додав:” Незалежний огляд буде розглянутий підняті питання. Їм буде запропоновано подивитися…чи були дотримані належні процедури. Їм також буде запропоновано внести будь-які рекомендації щодо покращення способу інтелектуальної діяльності в майбутньому, щоб Украда могла бути настільки ефективною, щоб спорт залишався чистим “.

Rate this post