Західна Нью-Йорк Флеш виграє NWSL титул на штрафах після 124-го еквалайзера

Це була лише друга перемога на виїзді Флеш з 7 травня.

Дух, який закінчив друге місце в Портленді в регулярному сезоні, також потребував додаткового часу, щоб дістатися до фіналу на стадіоні Компанії ВБВА Компас в Х’юстоні, подолавши Чикаго. Червоні Зірки 2: 1.

Молодість Флеш – сім учасників стартового XI у неділю були молодші 25, а Макколл Зербоні – старший гравець 29 років – переведений на шумний і прямий стиль, який контрастує з духом Духа. На дев’ятій хвилині, коли спостерігачі все ще перетравлюють несподіване рішення Духа почати з трьох центристів, центр Вашингтона став центром уваги.Данн побив Д’Анжело з довгим м’ячем на краю поля і закінчив у підкопчену сітку зі складного кута.

Свинець тривав менше п’яти хвилин. Хоча оборонна корекція Вашингтона, здавалося, була зроблена з поваги до загрози Вільямса і McDonald, найбільш плідний дует ліги, півзахисник Сем Мевіс також є талантом, гідним уваги. Вона зібрала м’яч на краю коробки, спритно зробила шанс на постріл і зіграла воротаря Келсі Віса з низьким пострілом. По-справжньому можна відсвяткувати свій 24-й день народження.

Захисник Каприс Дайдаско був замінений травмою лівого коліна, що змусило душу спинитися знову, але Західний Нью-Йорк не скористався.Вільямс мав більшість пострілів з будь-якого гравця NWSL протягом регулярного сезону, з третього McDonald, але жоден з них не спробував у першій половині, що розташувався в суцільній битві на південно-східному сонячному світлі Техасу. У цьому році 24-річний футболіст зробив американський олімпійський список. “Вона особлива зараз, дуже добре”, – заявив журналістам головний тренер США Джилл Елліс перед тим, як розібратися з питанням про призупинений майбутній нападник Соло: “Я навіть не думав про це, чесно кажучи, Мало що було особливим у другій половині, коли флеш виглядав яскравішим в атаці, не створюючи багато хороших шансів, коли обидві сторони боролися за узгодженість, а вплив Данна послабився.

Rate this post