Збалансування ризику та винагороди може бути найбільшою проблемою в Манчестер Сіті

Скільки часу, перш ніж почне здаватися, що їхній сезон, як це стосується всього правління Пепа Гвардіоли в Баварії та в значній частині в Барселоні, визначатиметься двома іграми на етапах нокауту Ліги чемпіонів?

Перемога міста проти “Арсеналу” у неділю відчула надзвичайний біг млини, як і їхня перемога проти “Челсі” у “Громадському щиті”. Це двоє інших членів передбачуваної «Великої шістки» відійшли в бік підрядних ігор поспіль, ні вдома, без того, щоб Сіті справді було випробувано. Правда, “Челсі” та “Арсенал” були в своїх перших змагальних (-іше, якщо йдеться про “Громадський щит”) нових Betclic apostas керівників.Обидві команди, створені для преси, на зразок сторін, які, теоретично, зможуть зробити те, що робив Ліверпуль у минулому сезоні та несподівано “Сіті”, і, правда, ті схеми гри дозволяють їм діяти так, як потрібен час все ж правда, що жодна команда ніколи не виглядала, як покласти рукавичку на Сіті.

І подивіться на гравців, яких Сіті не мав у своєму стартовому складі: Вінсент Компані, Ніколас Отаменді, Філ Фоден, Кевін Де Брюйн, Леру Сане та Габріель Ісус усі були на лавці. Девід Сільва та Фабіан Дельф повернулися в Манчестер. Будь-яка з цих восьми могла б вийти за межі, не послаблюючи сторону, і, за консервативною оцінкою, принаймні у трьох випадках вони явно посилили б її.Facebook Twitter Менеджер “Манчестер Сіті” Пеп Гвардіола кричить вказівки на Рахіма Стерлінга, який в неділю забив проти “Арсенала”. Фотографія: onlinebrasilapostas.com

Як їх конкуренти хочуть вказати, Сіті витратили багато грошей, але вони, принаймні, нещодавно, витратили їх добре. Тут немає марних збитків, ніяке збентеження в розмірі 30 мільйонів фунтів стерпіло з поля зору – це те, що відбувається, коли клуб має цілісне бачення зверху вниз, коли гравці підписуються на план, а не дрімають за години до закриття трансферного вікна , викрикуючи назви центрів і ціни в ефір, сподіваючись, що щось прилипне. Ліга Прем’єр: 10 точок розмови від акції у вихідні дні Детальніше

Яка надія тоді на решту ліги ?Існує очевидний застереження, що для всієї легкості перемоги міста це була одна ліга. Перший сезон в Англії Гвардіола розпочався з 10 послідовних перемог. Тоді припущення про те, що Сіті прогулювався до титулу лише за те, щоб ритм був програний у шести безпрограшних іграх, які почалися з нічиєю 3-3 проти “Селтика”. Настрій і мораль можуть швидко змінитися, а можливо, особливо в такому клубі, як місто, в якому система є королем. з узгодженістю – може під тиском стати слабкістю, особистість сублімується до системи, так що коли потрібен лідер, ніхто більше не має індивідуальності захопити гру і відкрутити її до порядку.

Більш структурно, там залишається питанням на повній спині.Що бувають випадки, коли обидва випередження одночасно дають місту велику ширину через півзахист і посилює їх натискання, але неминуче є наслідком, який полягає в тому, що трикутник двох центральних захисників плюс глибоко лежачий півзахисник можна розтягнути.Впевнені чи агресивні сторони, можливо, зможуть використати це, як це робив Ліверпуль у минулому сезоні.

Проблема була перебільшена в неділю тим фактом, що місто створило пару перевернутих крилатів, а Рахім Стерлінг вирізав з ліворуч і Ріяд Махрес справа, що означало ширину, на якій наполягає Гвардіола, повинні бути забезпечені повними спинами.

План був явно ефективним: це був не просто Стерлінг, а різниця, що так часто вражає його у життєвий момент у футболці Англії, настільки скороченій для Сіті, забив перший гол після відкриття місця для удару Unibet TV правою ногою зі дротиком у верхній частині коробки, або що другий забив Бернардо Сільва з хреста Бенджаміна Менді, це було так, як Менді та Кайл Уокер постійно перетиналися.Ніхто в грі не завершив більше ключових пасів, ніж лівий захисник Менді, не більше дриблінгу, ніж Правий Уокер. Фівер: підпишіться та отримайте нашу щоденну футбольну пошту.

Але це все-таки приходить ціною, і вже відчувається, що врівноваження ризику та винагороди може стати головною проблемою для міста в цьому сезоні: відкритість, яка робить їх настільки ефективними в поборі більшості сторін Прем’єр-ліги, може бути саме тим, що робить їх вразливими проти самих найкращих. І якщо цей сезон наслідок минулого сезону стане процесією, то в цих іграх проти еліти будуть судити міста та гвардіолу.

Rate this post