Звинувачення Пат Хіккі нагадують світові, що МОК настільки застаріла, як “ФІФА”

Пляжний волейбол на Копакабані? Сонце, що спускається за стійкими стійками? Ідеально. Футбол у Маракані серед буйства кольору та шуму? Абсолютно Драматичні, рухливі прибережні дороги та гори велосипедних перегонів? Звучить добре.

Пасиновий 71-річний ірландець, одягнений в халат, який очолює поліція з розкішного готелю, в який він втік рано вранці?Напевно, не було. Тільки лютий, коли в лютому президент Фейсбука, член Пат Хіккі, Томас Бах став членом екстреного конгресу ФІФА та читав лекції з футболу Читайте далі

У Сан-Паулу в 2014 році – задовго до того, як Хіккі був звинувачений у правопорушенні (який він заперечує). ) і перед Чемпіонатом світу, що викликало широкомасштабні протести серед населення, що було люто за вимогами, поставленими на це ФІФА – Сепп Блаттер і його друзі поповнили розкішні годинники у сильно укріплених п’ятизіркових готелях і виявилися небажаними до того, що сонце був налаштований на імперію.

Зараз арештований і обвинений в оформленні квитка, формування картелю та незаконного маркетингу, звинувачення проти Хікі стоять як нагадування про те, що МОК менш нахабним чином залишається суперечливим D та застаріла, як її двоюрідна сестра, розташована в Цюріху.

Смерть, яка була посередині Ігор Рио, колишнього президента ФІФА Жоао Хавеланг, була нагадуванням про накладання цих організацій.Havelange багато в чому став хрещеним батьком сучасного спортивного корпоративізму в його союзі з Adidas scion Horst Dassler, який почався в 1974 році. Як і деякі інші, найбільш очевидно його протеже Сепп Блаттер, він був одночасно членом МОК і старша фігура в FIFA. Більше за всіх він проклав шлях до глобалізації та комерціалізації чемпіонату світу та Олімпійських ігор. Його участь у згладжуванні ріо-ріо, щоб виграти право приймати Олімпіаду у 2009 році, коли країна їхала на гребінь економічної хвилі, не слід забувати про небажання. Facebook Twitter Pinterest Приголомшлива перемога в триатлоні Алістара Браунлі була однією з рідкісних випадків, коли олімпійська подія була фізично в центрі Рио-де-Жанейро.Фото: Валерій Шарифулін / Тесс

На Олімпійському стадіоні відбулося нещодавнє нагадування, яке постраждало в плані відвідуваності та атмосфери з огляду на географічну віддаленість від Олімпійського парку – в п’ятницю, коли Ісса Хаяту

І все-таки менш ніж через 24 години після того, як Хіккі був “гірчичником”, він був одержувачем гарантій після того, як він з’явився в списку із деталізацією хабарів на 100 мільйонів фунтів стерлінгів (76 мільйонів фунтів) і все ще є почесним членом МОК. Наблизився, вентилятори були в силі, щоб підняти братів Браунлей на березі моря.Серед партійної атмосфери, створеної місцевими сім’ями та міжнародними флагманами, які упаковували цей курс, це, мабуть, перший раз, коли здавалося, що Олімпіада приїхала в місто, а не відбувалася в двох герметизованих парках, 20 км.

На одній ділянці узбережжя фінали пляжного волейболу були буйствами, як повні стенди, що були розділені на Копакабану, на видовище, що було напівелітним видом спорту, напів весняної перерви. Коли Усин Болт з’явився на Олімпійському стадіоні, світ зупинився, коли найбільший спринтер усіх часів здобув визнання бразильським прапором, обтягнутої плечами.

Але все це під сумнів, що висіли над іграми як темні хмари перед церемонією відкриття, ніколи не очищалися повністю.Навіть дивовижний світовий рекорд 400-мільйонного Вейда ван Нікерка не міг допомогти, але слід було дотримуватися питань про допінг.

Саме таке приємне молоде південноафриканське нещастя суперечить у той час, коли виникає підозра на територію , а в Іграх, можливо, більше, ніж будь-який інший, засвідчено одкровеннями російського державного спонсорування допінгу. Оскільки МОК, без сумніву, сподівався, що це питання дещо поховано після початку акції, але часто з’являються нагадування.

Найбільш важливим виявилося зіставлення серйозного вигляду інформатора Юлії Степанової через відеозв’язок, щоб нагадати світові небезпека, з якою вона і її чоловік Віталій були, і її розчарування в тому, що МОК перешкоджає конкурувати з вибором лейтенанта Єлени Ісінбаєвої до комісії спортсмена МОКу.Facebook Twitter Pinterest Юлія Степанова. Фото: Майкл Корен / Reuters

Крім Росії, ще п’ять країн залишаються в “критичних ситуаціях”, оскільки їх антидопінгові системи не потрапляють в нуль за даними міжнародної федерації легкої атлетики, яка сама була близькою до краху менше, ніж 12 місяців тому.

Окрім епізоду продажу квитків Хіккі, відмова МОК належним чином визнати питання, що виникли внаслідок обвалу боксу в декількох сотнях ярдів в Carioca Arena 1, також залишило кислий смак. Напередодні Ігор, Хранитель застерігав від джерел побоювань судити про корупцію.

Потім, в умовах сум’яття про якісь суперечливі судження, виконавчий директор АІБА був відправлений до Лозанни та півдюжини його найвищих суддів та суддів.І все ж МОК продовжував наполягати на тому, що це “питання для федерації” та його президент д-р КК Ву, член МОК та колишній кандидат в президенти МОК.

Майкл Конлан, ірландський боксер, який вважає, що його обманули вийшовши з олімпійської медалі, міг би говорити набагато ширше, ніж просто його спорт, коли він зрівнявся з мандаринами, які розчавили мрії спортсменів. Ніколи не існує розриву між “простими людьми, які роблять незвичайні речі”, на цьому тижні користувалися словами колишнього спортивного стільця Сью Кемпбелл, а ті, хто стежив за п’ятизірковим цирком, відчували ширше, ніж це було на цих іграх.

< p> Для британців, здаваючись до ендорфінового лиха і приємних статистичних перестановок медаль, переслідування було неминучим.І все ж, хоча окремі історії спортивних спроб були настільки ж привабливими, як і коли-небудь, а спортсмени заслужили свій момент, важко було стримувати цинізм, започаткований відповідальними.

МОК, як і “Фіфа”, завжди покладався на те, на спортивне видовище, щоб засліпити решту нас своїми недоліками. Це трюк, який стає дедалі важче знімати. Якийсь хаос з вільним ходом натягнув на нитки цих Олімпійських ігор, погрожуючи розгадати всю патчворку. Те, що він тримався на місці, часом було чудом. Як спортсмени відчували, що більше віддаляються, ніж коли-небудь, від блайдерів МОКу – їх $ 900 на день і готель “Олімпійська сім’я” – таким чином Ігри відчували себе ще більше видаленими. від міста, в якому він був розміщений, ніж будь-коли раніше. Лише зрідка ці дві частини перекриваються.Коли вони це зробили, це було нагадуванням, чому цілком варто заощадити.

Rate this post