Новий менеджер, але такий же старий сценарій для Арсеналу, як Унай Емері, виходить на сцену

Вони не звикли приймати нових менеджерів у цих місцях, і одного разу Унай Емері зробив занижений вхід – призначаючи свою розслаблену прогулянку з тунелю однією рукою в кишені, оскільки більшість очей були зосереджені на командах, що вишикувалися, і рукостисканні музика заграла – новий Арсенал занурився в старий Арсенал.

Незабаром з’ясувалося, що різний Арсенал насправді була точною репресою звичного Арсеналу. Емері пообіцяв роботу та багато її, але з найкращою волею в світі, що переробляє цю групу гравців, ніколи не відбуватиметься apuestas online протягом декількох літніх тижнів.

Щойно споруджений банер на стадіоні носив зображення Емері, яке супроводжується повідомленням “До наступної глави”.В іншому випадку не було офіційного вступу, жодного великого оголошення щодо ПА, жодного моменту, коли б іспанець відчув себе правильним крокувати на центральній сцені, щоб махати фанатам. Це не його стиль. Сила Манчестер Сіті підкреслювалася, коли вони відправляли Кевіна Де Брюйна, Габріеля Ісуса та Леруа Сане на заміну в грі, в якій вони вигравали комфортно. Усе судження про “новий шлях” Емері потребує вимірювання в цьому контексті. Перспектива, як і терпіння, є обов’язковим.

Перший вчинок Емері, коли він ступив у кулуар, – це зробити орієнтир для свого колеги по місту, тепло зімкнувши руки з Пепом Гвардіолою та його співробітниками, перш ніж знайти його нове сидіння в землянці.Чесно кажучи, враховуючи обставини, тут був, мабуть, останній керівник на землі, якого він хотів зустріти саме в Unibet TV цей момент. Емері знайшов своє місце, трохи тривожно озирнувся і запропонував швидкі пальці вгору.

Дивно було бачити там когось, крім Арсена Венгера. Емери, безумовно, вирізали іншу фігуру в технічній галузі. Поки Арсенал звик до того, що їхній менеджер залишається сидіти, Емері стояв, помітний, пронизуючи свою зону, ініціюючи своїми жестами, постійно вказуючи та пропонуючи емоційні вказівки з висунутими долонями або стисненим кулаком. Facebook Twitter Pinterest П’єра-Емеріка Аубамеянга через відсутність висоти зробив досягнення кульок пошуку з півзахисту викликом у важкий день для Арсеналу.Фотографія: Майкл Реган / Гетті Іміджі

Було щось глибоко альтернативне щодо форми команди, яку він вибрав. Аарон Рамзі розміщувався високо вгору по майданчику як допоміжний форвард поруч із П’єром-Емеріком Абумеяном, не маючи природного зросту чи швидкості, щоб досягти жодних кульок пошуку. Месут Йозіл спочатку розміщувався праворуч від півзахисного поля з дебютантом Маттео Гендузі та Гранітом Хака, граючи досить глибоко і в положенні, коли сподівання та закриття були очікуваною частиною його зміни. Все було гаразд.Не важко собі уявити, якою була б реакція глядачів, якби Венгер занурився на такий же експериментальний склад.

Емері розповів про те, як він хоче, щоб його команда була “протагоністами”, але цього було дефіцитно докази того, що Xhaka, Ozil або Henrik Mkhitaryan виявляють бажання змусити цю проблему тут. Fiver: підпишіться та отримайте нашу щоденну футбольну пошту.

Новий спосіб не завадив цьому старому звичному почуттю перемитись Натовп, спостерігаючи за тим, як Арсенал поступається з м’якістю зефіру.

Рахіму Стерлінгу було дозволено перебігати через край штрафного майданчика та керуватись тим, що повинно було бути заблокованим чи збереженим пострілом. Бернардо Сілва був вільний від творчого пробігу перед тим, як тріскатися у другому. Один сезон в Еміратах: огляд шанувальника – у фотографіях Детальніше

Так багато почувалося не ідеальним.Спроба грати зі спини разом із 36-річним воротарем, який повинен навчитися новим трюкам, щоб розпочати гру через кричущу оборону – велике питання. Баланс команди був вимкнений з точки зору атакуючої згуртованості чи імпульсу. Усі ці питання почувались вдвічі складнішими з огляду на осілий клас опозиції та нервозність, яка гризла Арсенал. Емері не побоявся зробити Bet365 bonus великий дзвінок у своєму складі. Він із задоволенням зробив тактичну заміну на 55-й хвилині – приголомшливо рано в порівнянні з тим, до чого вони звикли. Лукас Торрейра був яскравим і впливовим під час своєї ролі.Стефан Ліхтштайнер грав із очікуваною особистістю – приклад захисникам поруч із ним.

“Слухай менеджера!”, Закликав невинний голос, коли Арсенал забився мало. Але було цілком зрозуміло, що слухати потрібно набагато більше, набагато більше практикуватися, перш ніж з’явиться справжнє відчуття того, на що міг би зробити Арсенал Емері.

З натовпу майже було штрих симпатії, влитий у це усвідомлення. Якщо натовп навчився чомусь із цього, це зміни потребує часу.

Rate this post