Питання підходу Бірмінгемського містечка до тверджень про викидання монет у КПР

Бірмінгем-Сіті допитували підхід до тверджень про викидання монет після їх поразки у Квінс-Парк Рейнджерс.

Чемпіонат знову підтвердив, що вони мають політику толерантності щодо будь-якого насильства, але незадоволені Рейнджерс та поліція.

Бірмінгем наполягав на тому, що митрополитові поліцейські чи Рейнджери не брали до них консультацій, перш ніж вони були випущені в суботу, тоді як вони також стурбовані деяким керівництвом на Лофтус-роуд після поразки 2: 0.

Гравці Рейнджерс відзначали штрафний юніор Хойлетт через 39 хвилин, коли монета нібито була кинута на них з відстані прихильників на стадіоні.

“Ми звертаємо увагу на звинувачення у витісненні монет з матчу в QPR в суботу, і ми підкреслюємо, що клуб візьме максимум зусиль, щоб мати справу з будь-яким індивідом, який, як стверджував, захопився таким жахливим актом “, – сказано в повідомленні.

” Клуб також хоче висловити своє надзвичайне розчарування заяви були випущені до медіа під час та після матчу QPR та митрополита поліції без консультації з Бірмінгем Сіті ФК або штату Вест Мідлендс

“З тих пір нам стало відомо з суботнього матчу низки питань враховуючи догляд та поліцейську діяльність, які хвилюють клуб та наших прихильників.

“Ми читаємо з заяви міської поліції, що три чоловіки були заарештовані, один – на ступені вторгнення.”Ми, як ми розуміємо, не були заарештовані”. Прихильник QPR, який обіймав круглу червону стійку, щоб зіткнутися з прихильниками Бірмінгема-ситі, був “заарештований”.

“Ми будемо робити офіційне представництво в поліції QPR, митрополита поліції та поліції Уест-Мідлендса про ці питання, щоб з’ясувати повні факти суботніх подій та збирання доказів.

“У клубі ми ненавидимо насильство та анти-соціальну поведінку на футбольних матчах, і ми будемо в повній мірі співпрацювати з відповідними органами влади, щоб забезпечити необхідне і справедливе покарання буде винесено відповідальним особам. “

Цей інцидент є одним із ряду недавніх точок спалаху з об’єктами, нібито викинутими на поле в Reading, Chelsea і Stoke в цьому місяці.

Футбольна асоціація розслідує кожне з інцидентів і зобов’язується робити все можливе, щоб допомогти клубам та поліціям.

Зрозуміло, що ФА не буде вживати ніяких заходів проти будь-якої клуби, тому що прийнято, що для клубу це неможливо щоб повністю захистити людей, що кидають монети на поле.

Rate this post