Пристрасті на полі «Олд Траффорд» кипіли

Пристрасті на полі «Олд Траффорд» кипіли до самого фінального свистка, але італієць з добродушним і заспокійливим виразом обличчя продовжував вселяти впевненість в своїх підопічних і всіх уболівальників клубу. До речі, між ван Гаалом і Раньєрі більше спільного, ніж можна подумати. Їм не тільки по 64 роки, але Роман Абрамович замінив італійця на Жозе Моурінью. Правда, тренер пішов з високо піднятою головою, взявши з клубом срібні медалі слідом за непереможним «Арсеналом» (молодому поколінню, ймовірно, складно це уявити, але навіть вони чули про них). Тепер не виключено, що португалець прийде на зміну Луї, який так і не проклав вірний курс для свого дорогого корабля. Так, голландець виграв масу престижних титулів, але його футбол завжди був досить нудним, на відміну від того практично наелектризованого порушенням емоцій повітря, який витає над стадіоном під час контратак «Лестера».

Так, звичайно кожен тренер сам вільний вибирати, як будувати клуб, але хіба не приємно спостерігати за симпатичним, працьовитим колективом, в якому є таланти, є підмайстри, але кожен чітко знає і виконує свою роль? Що робить цю історію ще дивніше, так це той факт, що Раньєрі не витратило і десятої частки від 400 мільйонів доларів, які пішли на розбудову «Юнайтед», у якого віз і нині там. Так що нікого не повинно дивувати, що в кінці матчу глядачі на «Олд Траффорд» стоячи аплодували непоступливому «Лестеру», який на той момент намагався зубами вигризти своє законне чемпіонство. Алекс Фергюсон привчив публіку до хорошого футболу, а тому вже хто-хто, а вони розуміють толк в класних командах.

Матч проти «Манчестера» показав ще одну рису, властиву справжнім чемпіонам: в першому таймі «Лестер» рідко переходив на чужу половину поля, але навіть пропущений гол не змусив їх нервувати, у них з’явився шанс – вони його використали. Уміння зберігати холоднокровність, не втрачати концентрацію і віру в себе – чи не це ознаки високої майстерності? Думаєте, футболісти самі стали такими? Ні, це знову заслуга тренера. Як сказав одного разу Аріго Саккі:

“…- Раньєрі краще за всіх у футболі вміє мотивувати і керувати емоціями, гравці готові віддати життя за нього.

Rate this post