Роберто Мартінес звинувачує інвестиції Фархада Моширі в “нову еру” для “Евертона”

Моширі, британсько-іранський мільярдер, погодився придбати 49,9% акцій Евертона і має угоду про те, щоб стати мажоритарним акціонером, коли він спочатку працює разом з головою Біллом Кенурітом. 60-річний оцінюється в 1,3 млрд. Фунтів стерлінгів і стане головним акціонером Everton після того, як угода буде схвалена прем’єр-лігою. Новий головний акціонер Евертона Фархад Моширі, ймовірно, збільшить колу Читати далі

Мартінес зустрівся з Моширі останні тижні описує бізнес-менеджера в Монако як “джентльмена з неймовірними цінностями” та хтось “хто знає, що потрібно”, щоб створити команду у спорі Ліги чемпіонів.

“Менеджер Everton” стверджує, що цей процес буде прискорено, і нові інвестиції будуть спрямовані на покращення свого переказного бюджету влітку цього року.

“Через те, що ви отримаєте виклик внутрішньо, і ми повинні показати нам готові взяти клуб на наступний рівень », – сказав Мартінес, який відразу набув прибуття Моширі. “Ви можете відчути хвилювання навколо цього місця, і ми обов’язково маємо взяти це на поле в” Астон Вілла “завтра.

” Коли я почав в “Евертоні”, ми прагнули, щоб ми подивилися на позиції Ліги чемпіонів і стати командою-переможцем, це загальне твердження, але важко досягти. Інвестиції від Фархада Моширі повернуть нас на інший рівень з точки зору можливості туди добратися. Це може прискорити процес. Це явно захоплююче час.Кожен Евертоніан повинен знати, що новий інвестор розуміє історію нашого клубу, закохався в клуб і буде сильним доповненням. Він не той, хто приносить щось інше, ніж отримання Евертона туди, куди ми хочемо належати “.

Моширі провів 15% акцій” Арсеналу “за дев’ять років, перш ніж продати Алішера Усманова у п’ятницю і погодитись на пакет акцій” Евертона ” що цінує клуб Goodison Park за 175 мільйонів фунтів стерлінгів.

Мартінес зазначив: “Він знає прем’єр-лігу внизу, бо він був залучений в інший клуб. Він знає, як важко бачити та застосувати це на практиці. Іноді бізнесменам важко зрозуміти цей процес у футболі, але це не так.Він знає, що це потрібно.

“Він був представлений Евертону, він стежив за клубом і розуміє спадщину та історію, і це дуже цікаво. Прибуття Фархада Моширі є чимось для кожного евторінця. Там були розмови про можливих інвесторів і великий інтерес до клубу, але голова оцінив кожен етап за ними, і що у нас є, мабуть, ідеальна людина, щоб вписатися. Ви не можете це сказати легко. Ми не втратимо жодних хороших речей, які ми маємо. Це навпаки, це початок нової ери “.

Rate this post