Рубен Невес встановлює золотий стандарт для грандіозних дизайнів Вовків

Через півтисячі років багато що змінилося, але деякі речі залишилися звичними. Через годину після повного робочого дня в суботу ввечері голос під стендом Біллі Райт виголосив подібні вимоги щодо суті справи. “Ми завжди хочемо трьох, але одна з першої гри цієї ліги – це не погано”, – сказав спікер після того, як Вовки повернулися двічі, щоб розіграти 2-2. “Добре, що це було не те, чого ми хочемо”.

Ці слова походили від Рубен Невеса. Отож, також були найбільш хвилюючі моменти повернення у верхній рейс, який був виставлений як live apuestas початок чогось більшого. Невес провів сезон, домагаючись чемпіонату без особливих зусиль, і ніколи не було багато сумнівів у тому, що гравець, який капітанував Порто в 18 років, просто бив шлях назад до свого природного етапу.Вільний удар, який вперше вивів Вовка, розігрувався з певністю того, хто розраховує змінити ситуацію; Поставка, яка дозволила Раулю Хіменесу зрівняти другу мету Річарлісона, здалеку була найкращою для цього дня і позбавила Волків від неприємностей у той момент, коли 10-чоловік Евертон виглядав комфортно.

Команда Коннора, чесна група, яка кілька років грала над собою, не мала нікого, близького до можливостей Невеса. Він – хлопець-плакат для всього, чого Вовки прагнуть досягти – навіть якщо вони відмовляться обговорювати цілі публічно – грошима групи “Фосун Інтернаціонал” та контактів Хорхе Мендеса, але перевірка їхньої сьогоднішньої сили неодмінно настане, якщо він продукує сезон таких втручань.Facebook Twitter Pinterest Рауль Хіменес вимагав вирівнювання Вовків. Фотографія: Нік Потс / Пенсільванія

Це не гіпербола сказати, що Невес, якому в березні виповнюється 22 роки, покращить будь-яку команду в дивізіоні; те, що знадобиться для того, щоб виграти його у шістьох перших шести – це зовсім інша справа, і не менш правдоподібне майбутнє – це таке, в якому з Невесом Вовки просто продовжують працювати. “Ми будуємо ззаду і передаємо та підтримуємо”, – сказав їхній головний тренер Нуно Еспіріто Санто про стилі оркестрів Невеса. «Рубен, своєю якістю, повинен нам це дати. І він буде робити це кожну мить гри за будь-яких обставин: програш, нічия, перемога. Вовки, Фулхем та Кардіфф: найкраще підготовлене тріо рекламованих клубів коли-небудь? Детальніше

Останній сценарій не здійснився і, по правді, ніколи не виглядав особливо близько.Невес заявив, що Вовки були “тривожними”, і, хоча його власні apuestas bonus зусилля цього не демонстрували, їх колективна робота потребуватиме удосконалення. Тут захищалася оборона, яка ледь давала дюйм у другому ярусі. Віллі Болі виглядав особливо невпевнено, в той час як їхні крила, Джоні Кастро та Метт Дохерті, намагалися забезпечити надійне обслуговування, незважаючи на те, що його часто зустрічали Невіс і запасний центр Конор Коді. Нуно заявив, що його гравці “досить добре відреагували”, але може бути розчаровано, що саме затятий в бою Евертон виглядав найбільш складеним і компактним протягом тривалих періодів другого тайму, незважаючи на те, що був без Філа Ягелки після того, як його відпустили на 40-й хвилині.

“Я думаю, що вони інтегруються”, – сказав Нуно про свою півзахисну пару. «Познайомитися з ними краще – одна з речей, над якими ми повинні працювати протягом тижня.Ми можемо сподіватися, що це стане ще кращим, оскільки [лише] чотири тижні вони працювали пліч-о-пліч. У них ще є щось покращити.

Ці настрої більш чітко застосовуються до команди, наступна домашня гра якої через 12 днів – проти чемпіонів Манчестер Сіті. Погляд Кевіна Де Брюйна та Девіда Сілви в опозиційній половині принесе більше почуття події, ніж будь-яке вибухонебезпечне вітання. Але Вовки і Невес вважають, що це зараз їх місце.

Rate this post