“Скасування Різдва” та мак: керівництво Прем’єр-ліги щодо нових прибуттів

Головне, ви вирішили розігнати свою торгівлю в країні, яка була найбільш важливою для перемоги у другій світовій війні. Що ти маєш на увазі, ти думав, що ти щойно грав тут на чемпіонаті світу? Ні, зовсім ні. Будь ласка, не робіть цієї помилки знову. Ідеально природно, що війна все ще є великою частиною футболу на вищому рівні, і, ймовірне, перше місце для вас, коли ви орієнтуєтесь, прийде в процесі нарощування Дня пам’яті в листопаді.

Давно це було вважав, що найповажніший спосіб вшанувати тих, хто загинув, щоб забезпечити нашу свободу, – це провести місяць заздалегідь кричущим чином, дотримуючись того, чи буде цей клуб – чи справді той клуб – вишити мак у свою смужку для світильників, найближчих до цієї дати.Звичайно, навіть після цього залишається ілюзія вибору – ти, гравець з іншої землі, можеш відмовитися від носіння макової смужки.

І це абсолютно круто. Все, що станеться, – журналіст Daily Telegraph або Daily Mail дізнається, з якої країни ви родом, і напише 1500 слів про те, чого вони не робили на війні. Уругвай? УРУГВАЙ ?! На війні вони нічого не робили.Зробив багато після цього, якщо ви знаєте, що я маю на увазі. (Якщо ви не знаєте, що вони означають, не хвилюйтесь, тому що буде невелика скринька фактів, щоб джазувати статтю, пояснюючи, що саме вони означають.) Крім того, ви не зможете стільки відвідувати супермаркет не маючи фотографа майже буквально на своєму грилі, надаючи фотографії, які супроводжують більше # вмісту, що говорить про те, що ви ображаєте наших воєн загиблих.

У відповідній записці не робіть навіть незначної метушні щодо чогось робити зі своєю роботою десь поблизу однієї з дат великих битв у першій світовій війні. Ви дізнаєтесь, що найбільш розумним моментом, який багато хто постарається зробити у відповідь, є те, що ви були б лайно в Соммі чи Іпрі, або що б там не було. Тож вирішіть, наскільки ви заперечуєте про перевантажувачі кріплення або що б там не було.А потім вирішіть, чи не заперечуєте ви про те, щоб стояти на нозі в глибині бруду, в траншеї, не спавши з березня. Якщо відповідь “так”, зберігайте ваші тихо-критичні критики у сховищі. П’ятниця: підпишіться та отримайте нашу щоденну футбольну адресу електронної пошти.

У будь-якому разі: затори. Одна з найбезглуздіших речей про вашу нову батьківщину – це те, що вам можуть знадобитися грати у Прем’єр-лізі всього за 48 годин до того, як вас можуть вимагати грати в Лізі чемпіонів. Я знаю! Божевільний. Вони в основному просять вас витягнути спортивний все ближче. Ви схожі на футболіста Кіта Річардса. Це вб’є вас? Наразі просто недостатньо досліджень, щоб бути впевненими. Все-таки: складіть заповіт, перш ніж вперше здійснити це.

Говорячи про список фіксацій, вам подобається Різдво? О Боже.Ви не тільки будете грати у День боксу, але й можете бути в одному з клубів, форма яких на початку грудня триває настільки незадовільно, що ви знову дізнаєтеся з газет – що менеджер “скасував Різдво”. p>

Інші примхи? У більшості робочих місць хтось, що показує вам мотузки, пробурмотить: “О, це Піт, він там давно, він багато їде, але ніхто не звертає уваги”. Наш Піт – Жозе Моуріньо. Вам потрібно зрозуміти, що всі цілком нудьгують з його дурниць і, отже, будуть говорити про нього більше, ніж про все інше, включаючи власні родини, поки він навколо.Середній емоційний вік керівника прес-конференції Прем’єр-ліги становить 12

У той же час інші менеджери намагатимуться оформити себе дорослим у кімнаті, сказавши такі речі, як: “Чому [вставте ім’я менеджера суперника] навіть говорити про нас? Я навіть не збираюся говорити про те, чому [суперник управляє] говорить про нас. Я зосереджений лише на тому, щоб я навіть не збирався говорити про те, як [суперник-менеджер] говорить про нас “.

Середній емоційний вік керівника прес-конференцій Прем’єр-ліги – 12 років. що хтось на зразок емоційного віку Юргена Клоппа – це його фактичний вік, вам потрібно подумати, що це означає про нижній кінець шкали. Перемогу над Лестером навряд чи покладе край монахону Жозе Моурінью | Джеймі Джексон Детальніше

Отже, все, що залишилося від нашого краху, – це словниковий запас.Не хвилюйся Враховуючи, що це ваша третя мова, ваша англійська буде чудовою, але ви все одно будете загрожувати такими термінами, як “на межі” та “розумні ігри”. Хитрість у тому, що слова в них не означають те, що зазвичай означають ці слова. Візьміть «край». Край може бути величезним, легко карликом арктичного шельфу. Щоб пройти межу, можуть пройти місяці. Вищезгаданий Моуріньо був помічений на межі пару тижнів тому – але він може бути там деякий час.

Отож, це основи. Розглядайте їх усіх як чарівних ідіосинкрасій або вважайте їх такими, що не змогли “влаштуватися”. Я знаю, що значки говорять про щось інше, але справжній девіз кожного клубу Прем’єр-ліги точно такий же. “Це не ми; це ти. “

Rate this post