Стиль Мауріціо Саррі вже виплачує дивіденди Давидові Луїсу та Челсі

31-річний центральний захисник розпочав перемогу “Челсі” з 3: 0 проти Хаддерсфілда в суботу, лише в його третій лізі з жовтня. Нібито ця відсутність була через травми коліна і стегна, але також було зрозуміло, що він і Конте, чи не будемо ми сказати, не найкращими друзями після розбіжностей щодо тактики минулого сезону. Саррі і виразно похвалив підхід нового тренера минулого тижня, зазначивши, що він “закоханий” у стиль, який “всім подобається дивитися”.Якби хтось надумав це, це можна було б трактувати як Конте: коли б його не було наміру, виявляється, що Bet 365 live захоплення Давида Луїза є взаємним. Преміер-ліга: 10 точок розмови від дій у вихідні Читати далі

“Я дуже сподобається його ставленню, коли я працюю з ним “, – сказав Саррі. «Він також дуже хороший гравець і дуже хороший захисник. Девід дуже добре розбудовує дії нашої оборони з тим, як грає. У Давида тут велике майбутнє. Він буде дуже корисний для нас, але не лише на полі, він також важливий у роздягальні. ”

Були деякі сумніви щодо того, як швидко захисники” Челсі “зможуть адаптуватися до чотирьох чоловік після граючи в трійці протягом більшої частини роботи Конте, і зокрема про Девіда Луїза.Він відзначився системою Конте під час їхнього титульного сезону 2016-17, захищаючи захисників обох сторін. Facebook Twitter Pinterest Новий воротар “Челсі” Кепа Аррізабалага насолодився безпроблемним дебютом на Хаддерсфілді. Фотографія: Метт Уест / BPI / REX / Shutterstock

Саррі впевнений, що він може зробити коригування. «Я не погоджуюся, що він може грати лише як один із трьох центральних захисників. Якщо ви хороший захисник, ви можете грати в оборонній лінії з трьох, а також можете apuestas desportivas грати в четвірку. Я не знаю про те, що сталося в минулому, але зараз у нього є гарний шанс.Нам залишається продовжувати так, як зараз з ним. ” “Ми добре розуміємось, і він є якісним гравцем”, – сказав німець. “Ми допомагали один одному в грі”.

Наступним ускладненням є інтеграція Кепа Аррізабалага, підписаного замінити Тібау Куртуа і кинутого прямо в команду в суботу. Одного разу під час гри Девід Луїз відвів нового воротаря в сторону, щоб запропонувати кілька порад, без сумніву, з вдячністю отримав після вихору тиждень для 23-річного віку. “Він добре зробив”, – сказав Рюдігер про Кепу. «Він намагався говорити, наскільки це вміє. Коли нам потрібно було допомогти йому, ми допомогли йому.Всі ми знаємо якість Тібо, але Тібо вже не є гравцем “Челсі”.

Гарна новина для Саррі полягає в тому, що протягом наступних декількох тижнів у нього буде певний час на тренувальному майданчику, щоб пробурити своїх гравців. «Нам зараз пощастило, адже протягом трьох-чотирьох тижнів ми Bet365 online можемо працювати лише з одним матчем на тиждень. Ми маємо покращитись у цьому місяці, тоді це може бути складно з трьома матчами за тиждень. Я сподіваюся, що в цьому місяці покращиться команда “.

Rate this post