Сім безумств, які породить чемпіонство «Лестера»

Багато людей, які працювали з Клаудіо, відзначають його порядність і професіоналізм. Під його керівництвом завжди приємно виступати, так як він вміє знаходити потрібні слова і вчинки, щоб направити команду в потрібне русло. За нього зараз все безмірно раді. Коли «Лестер» запросив Раньєрі, італійська преса думала, що це його останнє місце роботи перед виходом на пенсію, зате зараз всі провідні видання країни виходять з ним на обкладинці, називають королем і захоплюються його досягненням. Ти великий тренер, Клаудіо, і тепер це все усвідомили.

Головна казка футбольного сезону завершена – «Лестер» виграв АПЛ. FootballHD.ru – про безбашенних обіцянках, пов’язаних з найдивнішим чемпіоном в історії Англії.

Здійснилося! Сюрприз? Сенсація? Несподіванка? Називайте чемпіонство «Лестера», як вам заманеться. Середній європейський футбольний уболівальник чекав перемоги «лисиць», і за два тури до закінчення сезону в АПЛ футболісти «Челсі» на чолі з Гусом Хіддінком буквально коронували абсолютний феномен поточної першості, зігравши внічию з «Тоттенхемом» (2: 2).

«Лестер» зразка сезону-2015/2016 – це втілення чарівництва, магії і чуда в чистому вигляді. В історії АПЛ важко, можливо навіть неможливо, згадати аналогічні тріумфи, коли чемпіонський титул вигравав не фаворит. Так, було «золото» «Блекберна» в далекому 1995-му році, правда, йому передувало в сезоні-1993/1994 друге місце «бродяг» в Прем’єр-Лізі. До того ж в кінці XX століття за «Блекберн» грали справжні і вже сформувалися зірки тих часів, як Алан Ширер, Грем Ле Со, Девід Бетті, Кріс Саттон. Так що той колектив Кенні Далгліша жодним чином не можна порівнювати з нинішнім «Лестером».

У наступному сезоні казка Раньєрі і Ко може і не отримати продовження, і команда з 350 тисячного містечка (для порівняння: таку ж кількість людей проживає в Калузі) повернеться на більш звичні для себе позиції. Тільки ось такий розвиток подій ніяк не відіб’ється на історичному досягненні «лисиць», яке вже вписано золотими літерами в аннали АПЛ. Чемпіонство «Лестера» крутіше, ніж тріумф Данії на Євро-92 або не менше сенсаційне сходження збірної Греції на головну сходинку п’єдесталу Євро-04.

Rate this post