Уейн Руні рятує DC United та встановлює переможця на 96-й хвилині протягом декількох секунд

Початок життя Вейна Руні в “Юнайтед Юнайтед” продовжився дивовижним переходом гри на 96-й хвилині проти “Орландо Сіті”, який побачив, що він пробіг половину поля, щоб запобігти майже певний гол, перш ніж негайно встановити переможця . Для гарної міри мета виховувала хет-трик Лучіано Акоста. Готуйтеся покинути Колумбус…для міста, яке збирається запустити ще один проклуб. Детальніше

Орландо був на 10 чоловік у “Ауді Полі” грунт після червоної картки Кріштіана Хігуйти через 10 хвилин другого тайму.Але в секунду, і воротар Юнайтеда Девід Оустінг у протилежному полі, коли його бік шукав пізнього переможця, гості відірвалися на ліве Bet365 TV крило, помахуючи порожньою сіткою.

І все-таки Рууні, який був розміщений у D за межами коробки Орландо, побачив небезпеку і показав величезний темп та енергію, щоб закритись, зробити чудову снасті, а потім чотири дотики вперед пізніше здійснив перехресне поле перейдіть до дальнього посту, де покірний Акоста піднявся найвищим, щоб повернутись назад через ціль і дати йому сторону пам’ятної перемоги. П’ятниця: підпишіться та отримайте нашу щоденну футбольну пошту.

Руні надав допомогу Acosta’s Перший гол, який вивів свою сторону вперед у таймі, перед тим, як Оустер пропустив нещасний автогол після Unibet apuestas незграбної боротьби з низьким поперечиною, відправивши його у власну сітку.Тоді аргентинський Акоста забив своє друге місце, лише побачивши, що міжнародний готель США Дом Дуайер зрівняв рахунок на 71-й хвилині, перед феєрверками у вмираючі секунди. Юнайтед (@dcunited)

Rate this post