У іспанського футболу дійсно вистачає спільних рис з театром

У матчі-відповіді ситуація для Наваса була ще складніше – потрібно було відстояти «на нуль», тому що гол «Вольфсбурга» ставив під сумнів подальше виступ «Реала» в ЛЧ. А адже був ще й дощ, через який будь-який удар гостей таїв у собі небезпеку.
Не будемо забувати і про спільні досягнення Кейлор в турнірі – 7 «сухарів», на секундочку.

вболівальники
У іспанського футболу дійсно вистачає спільних рис з театром. Ось і глядачі – ну практично однакові: стримані оплески після чергового голу, виставка мобільних телефонів і пара завчених кричалок – це максимум. Природно, це може бути застосовано до вболівальників далеко не всіх клубів: в Андалусії, наприклад, публіка зовсім інша – так котел кипить все 90 хвилин, і для заїжджою команди цей часовий відрізок здається вічністю. Вболівальники ж «Барселони» і «Реала» в цьому плані зажрались – їхні матчі часто проходять в камерній обстановці. Але в таких зарубав, коли кров з носу потрібно пекельних підтримка «інчади», команда її отримує. І всі ці передматчеві слова гравців про те, що «ми повинні перемогти для наших фанатів» – це не чергове бла-бла.

Так уболівальники «Реала» зустрічали клубний автобус перед повторною грою з «Вольфсбургом»
Якщо можна матеріалізувати поняття «мадрідізм», то в цей вечір на «Сантьяго Бернабеу» був саме він. Вболівальники і футболісти були дійсно одним цілим. Це і називається «духом Хуаніто», який за життя говорив, що 90 хвилин на «Бернабеу» тривають дуже довго.

«Вольфсбург», як і деякі німецькі ЗМІ, в публікаціях напередодні матчу-відповіді знехтували цим фактом, за що і поплатилися. Ну, а гравцям «Реала» після що відбулася «ремонтади» було гріх не подякувати своїм шанувальникам.

“…- Такі вболівальники – це величезний плюс для команди. Хочу подякувати їм за божевільну підтримку, – Зінедін Зідан …. ”

“…- Це був прекрасний вечір! Фанати несамовито підтримували нас протягом всієї гри! Вони надали нам сил, щоб ми змогли вийти переможцями в складному протистоянні, – Кріштіану Роналду.

Rate this post