Чемпіонат світу може розширитися до 48 команд, пропонує Джанні Інфантіно ФІФА

Не задовольняючись розширенням Чемпіонату світу до 40 команд, президент Fifa, Джанні Інфантіно, запропонував продовжити і відкрити конкуренцію до 48 країн з 2026 року.

Пропозиція розширити конкуренцію до 40 команд були частиною маніфесту Infantino, коли він був обраний на посаду опального Sepp Blatter цього року.

Проте, колишній генеральний секретар УЄФА пішов ще далі і запропонував, щоб на турнірі було 48 команд, 16 з них підуть додому після одного матчу. Відбіркові змагання Кубка світу 2018: 10 точок розмови з першого набору ігор Детальніше

Ідея означала б майже чверть 211 членів ФІФА, які претендують на свій флагманський турнір і подальше збільшення вимог до приймаючої країни.Але ця ідея, швидше за все, буде популярною серед конфедерацій за межами Європи, які вже давно відчували себе неблагополучними, коли мова йде про місця на Чемпіонаті світу. план буде прийнято нещодавно розширеною Радою ФІФА в січні, повідомляють місцеві колумбійські ЗМІ. «Це ідеї, щоб знайти найкраще рішення.Ми обговорюватимемо їх у цьому місяці, і ми вирішимо все до 2017 року », – сказав Інфантіно. “Це ідеї, які ми висуваємо, щоб побачити, хто з них найкращий”.

Швейцарсько-італійський, пізній учасник президентської гонки у ФІФА, коли президент УЄФА Мішель Платіні був змушений вийти епізод, з якого він був у кінцевому підсумку заборонений на футбол протягом чотирьох років, заявив, що він виступатиме за турнір з 48 командами. груповий етап. Ще 16 команд, що потрапили в групу, побачили б груповий етап.Прес-секретар ФІФА підтвердила в понеділок увечері, що котирування були точними.

Потенційне розширення чемпіонату світу з нинішніх 32 команд, ймовірно, буде одним з пунктів для обговорення, коли Рада ФІФА ребрендіровала опальний виконавчий комітет, який став синонімом корупційного скандалу, який приніс світовий футбол на коліна, зустрічається на наступному тижні. “Я не думаю, що це гарна ідея розріджувати спортивну цінність”, – сказав тренер-призер чемпіонату світу 2014 року в інтерв’ю газеті Welt am Sonntag в неділю.Löw додав, що він «має абсолютне розуміння для менших націй, які завдяки цьому могли б зайняти своє місце на великій сцені».

Проте, Лев, який також був проти розширення чемпіонату Європи з 16 до 24 команд, сказали, що розширені турніри поклали більше “спортивного і психічного” навантаження на гравців. «Ми повинні бути зрозумілі, що в довгостроковій перспективі якість страждає. Ми не повинні переборювати ».

Чемпіонат світу був розширений з 24 команд до 32 у 1994 році, але більшість пропозицій щодо подальшого розширення передбачають заплутані математичні викривлення або залишають відкритою можливість зробити групові етапи незбалансованими. Рішення Infantino дозволило б уникнути цього, але залишить 16 команд, які літатимуть до країни-господаря, щоб зіграти один матч перед тим, як повернутися додому.

Rate this post