Ще одна давня мета «Челсі»

Миралем П’янич може і розчарував в минулому році, але в цьому сезоні він повернувся – на його рахунку 10 результативних передач (кращий показник в клубі) і дев’ять голів у Серії А.
Цей трансфер здається не тільки логічним, але і цілком здійсненним для «Челсі».

8. Раджа Наїнгголан
Ще одна давня мета «Челсі». Раджа Наїнгголан може ідеально вписатися в АПЛ, завдяки своїй енергетиці, технічності і прицільним пасам.
Хоч бельгієць і страждає від проблем з дисципліною (він був оштрафований 13 разів і був видалений як в складі клубу, так і збірної), він все одно може здорово підсилити лондонців.

9. Хуан Куадрадо
Все ще належить «Челсі» Куадрадо не вважатиметься новою покупкою, але під керівництвом Конте в клубі для нього все може змінитися.
Незважаючи на те, що під час свого першого пришестя в «Челсі» колумбійцеві закріпитися не вдалося, нинішній гравець «Ювентуса» може воскресити свою кар’єру в Англії, завдяки вибуховий грі і універсальності.

Хто допоміг «Реалу» пройти «Вольфсбург»
Костянтин Стрільців – про «Мадриді», який зміг.

Даніель Карвахаль
У першому матчі Зінедін Зідан зробив непрощенну помилку, поставивши в стартовий склад не розриває праву бровку іспанця, а Данило, що живе в своєму маленькому світі і грає в відомий тільки йому футбол. Бразильського захисника (після ЧС 2014 це обзивательства вже не поступається навіть слова «колумніст») від душі повозив Дракслер – місцями німець навіть демонстрував елементи футбольного фрістайлу, а заодно і рівень Данило. У матчі-відповіді все стало на свої місця, і «тітуларом» вийшов Карвахаль. Дані додав чимало роботи Родрігесу, та й періодично страхувати його Данте. Активність іспанського латераля відбилася і на фізичному стані гостей ближче до кінця матчу, і на підсумковому результаті.

Серхіо Рамос
Якщо раптово не трапиться ще одного «92:48», капітан «Реала» навряд чи зможе занести поточний сезон собі в актив. Косяк на одвірку і косяком поганяє – все це про Серьогу. Але коли права на помилку немає, хлопець готовий показати свій реальний рівень.

Rate this post