Юрген Клопп зменшує істерику Садіо Мане після заміни нападника

Юрген Клопп швидко поборов рідкісну спалах дисидентства в рядах «Ліверпуля», коли його сторона відновила лідерство Прем’єр-ліги з перемогою 3: 0 у «Бернлі».

Коли Садіо Мане відкликали за п’ять хвилин раз нападник Сенегалу явно розлютився, бурхливо сперечаючись із заднім складом “Ліверпуля”, коли зайняв своє місце на лавці запасних.Менеджер “Ліверпуля” не підтвердив, що його футболіст засмучений через те, що Мохамед Салах пару раз не переходив до краще поставлених товаришів по команді – включаючи самого Мане в кінці – але він сказав, що знає, в чому проблема, і це не заміна .Юрген Клопп збиває істерику Садіо Мане після заміни нападника Читати далі

“Мане – емоційний хлопець, щось пішло не так, як він хотів”, – сказав Клопп. «Було очевидно, що він засмучений, він часом не може приховати своїх емоцій, і я не проти цього. Це іноді трапляється у футболі, і він не сказав жодного неправильного слова. Ми всі досі друзі.Ми говорили в роздягальні, і з ним все гаразд, все добре, і ми цілком подобаємось один одному “.

13-а поспіль перемога Ліверпуля в лізі встановила рекорд клубу і, хоча їх завдання було порівняно простим, коли Бернлі поступився двічі до кінця першого тайму Клопп відчував, що його гравці багато працювали задля перемоги. “Щодо формації, хлопців карали як пекло”, – сказав він. «Бернлі настільки добре отримує ранні кроси, що може ускладнити, якщо ти не швидкий. Я не міг повірити, скільки разів нам доводилося відбивати м’яч. Можливо, нам трохи пощастило з першим голом, але ми вимусили цю ситуацію. Якщо ми встановили новий рекорд, я щасливий. Гравці цього заслуговують. Ця команда хоче писати власні історії. ”

Source: BrasFutebol

Юрген Клопп зменшує істерику Садіо Мане після заміни нападника
5 (100%) 1 vote