Юрген Клінсманн грає в безпеці зі списком американських Unibet після сумного 2015 року

Добре, давайте подивимося, хто не вийшов із попереднього списку 40-ти чоловік, де два найбільші сюрпризи були винятками “Мікс Дікеруд” у Нью-Йорку та “Джеймс Морріс” в “Сіетлі Саунсерс”.

Дискеруд мав кращий старт до 2016 р. Після того, як 2015-го року він завоював небажану титул “найзапеклішого” гравця в лізі, а анонімно проголосував його колеги. Можливо, він падає десь між утилітарними цінностями, запропонованими Кайлом Бекерманом або Перрі Куті, і творчим X-фактором Дарлінгтона Нагбе.Це не кажучи вже про додаткову затьмарення присутності Джермейн Джонс, який зловмисник повернувся назад до картини з його сильними виступами за несподіваних лідерів MLS Колорадо Rapids.USA тренер Юрген Клінсманн називає Christian Pulisic в Copa América список Читати далі

< Морріс, з іншого боку, міг би зауважити втрату Джозі Альтідор до травм і припустив, що навіть коли Крістіан Пулісик викрадав свій грім, як наступну Unibet велику американську надію, тепер йому буде можливість зайнятися ще одним кроком у його професійне учнівство. Можливо, якщо Клінсманн не опинився під контролем, який він опинився після невдалого 2015 року, це, можливо, було б справою.Але завдяки відносній прихованій популярності Боббі Вуда та Г’язі Зардс в реєстрі, тренер пішов за досвідом і сучасною вітчизняною формою Wondolowski. Так Морріс доведеться задовольнятися показуючи свою цінність в Сіетлі, а Клінт Демпсі кроки для США в Копа.

Ще одним помітним упущенням, який, можливо, сподівався, що його недавні вибори кар’єри б заарештували кометної національну репутацію, це Омар Гонсалес. Гонсалес покинув галактику “Лос-Анджелес” для Мексики “Пачука” у позасезонному сезоні, і виглядає так, що він загострює його, іноді незрозумілу відсутність фокусу. Але монолітність його колишнього оборонного партнер під час ЧС 2014 кваліфікації, Беслер, заробив Unibet спортинг KC людині місце, в той час як там також немає місця для «наступного Омара Гонсалеса», Міазга.Тепер він зіткнувся з лотереєю, щоб побачити, що новий тренер клубу хоче зробити з його сторонніми гравцями в “Челсі” в наступному сезоні.

Ніяких інших великих сюрпризів у захисті – Стів Бірнбаум взяв свої шанси національної команди, коли вони прийшли, поки Едгара Кастільо не було. Тим же Джефф Кемерон і Джон Брукс (у), і Вентура Альварадо і Келлін Акоста (ззовні). Прийде час Акоста, але ти запитуєш, якщо ми побачимо останню Ерік Ліча і Тим Рейм. Рейм був багаторічним футболістом, який старанно займався кар’єрою Чемпіонату Англії, і був таким же обережним та твердим у своїх міжнародних виступах, не зважаючи на це. Лічач, з іншого боку, просто відчуває себе так, ніби він має забагато гравців, які попереду його в потилиці.

Залиште думку, можливо, для Бреда Еванс.Людина Сіетла був типом гравця, якого ви завжди хотіли б поставити за місце як своєрідний варіант армійського Unibet ножа в обороні, але, очевидно, Клінсманн відчуває, що він має там покриття.

Ethan Фінлі не повинен бути надто засмученим, не втрачаючи призову, що ще трохи рано для конкретної траєкторії. З іншого боку, Денні Вільямс, мабуть, не так сильно постраждав від інших гравців, аніж колись вийшов на фінал, і Альфредо Моралес також підняв більше брів, ніж сподівання, якщо б він показав свої різні камеї на слот для реєстру. Недостатні результати стають тривожним рутинним для Клінзмана США Читати далі

Нік Рімандо, який, разом з Девідом Бінгамом з Сан Хосе, був одним з двох воротарів, які пропустили.Багаторічний третій вибір за Гузаном і Говардом, Рімандо мав нещастя, щоб бути сильним гравцем у сильно змагальному положенні на Unibet національному рівні, і для нього сумно, що він пропустив прощання на турнірі, навіть якщо б він швидше за все, спостерігав за більшістю його від стенду. Згідно з тимчасовим реєстром

Варто також подивитися на деяких гравців, які увійшли до реєстру на час, який будь-коли пройшов у другій половині тижня проти Пуерто-Ріко. Павло Арріола, Амандо Морено, Фабріс Пікато, Калеб Станко та Зак Стеффен будуть інтригуючими перспективами на найближчі кілька років.Вони завжди були неприйнятними для Копи, незважаючи на те, що вони не містять в 40-чоловіковій тимчасовій реєстрі, але могли б формувати команду перед ЧС-2018.

Арріола і Морено є різними версіями “тієї, яка пішла”. Обидва опинилися в Тіхуані з команд MLS – відмова Арріоли від молодіжних звань Галактики фактично допомогла ввести команду LA II в Карсон, оскільки Галактика заздалегідь зрозуміла, що якщо вони не запропонують надійних шляхів для моста молодіжної перспективи першої команди, вони втратять їх амбітних сусідів на південь. Між тим, Морено був талановитим, але незрілим гравцем, коли Червоні Бики позбулися його пари сезонів назад. Він заявляє про те, що він знайшов утримання в більш складних ігрових умовах.Чи не бачить це поле у ​​вихідні, це добре, якщо помітити, що їх помітили.

Picault (St Pauli), Stanko та Steffen (обидва у Фрайбурга) перебувають на німецько-американському конвеєрному поясі, який перемістив гравців вперед для розгляду у Клінсманна час відповідальний. Чи є хтось або всі вони йдуть далі, ніж цей табір команда, – це інше питання, але Станко і Стеффен матимуть багато можливостей довести себе на найвищому рівні наступного року після просування Фрайбурга до Бундесліги.

достовірні суперники ніколи не отримували до тих пір, як це рекорд у вихідні дні або попередній 40. Деякі з них зрозумілі – ви можете зібрати переконливий вимір котушки Brek Shea внесків в ігри, але важче виправдати будь-яку претензію, що він опанував роль атаки на повний удар .Проте тривалий час відсутності півзахисників Нью-Йорка “Ред Буллз” Дакса МакКарті та Сачі Клєстан з командних таборів, а тепер і “Копи”, припускають, що вікно закрито в індустрії МакКарті, а розвідка та сила Kljestan. Продовження присутності Mix Diskerud за рахунок останнього є однією з незмінних незначних таємниць правління Клінсмана, хоча, звичайно, Дискоруд теж опиняється назовні, дивлячись на ці вихідні.

Інші прийшли і пішов. Точно так само, як він був на чемпіонаті світу, Арон Йоганнссон, можливо, був типовим варіантом заміни Альтідор, не зважаючи на те, що Йоганссон отримав травму прямо зараз.

Деякі з цих гравців з’являться в після копа Америки, деякі з них постійно зникають з суперечки.Але на сьогоднішній день кожен з цих гравців буде літо, щоб збутися про те, що національні прожектори в даний час зосереджені в інших місцях. Збірна США для Copa América

Rate this post