Bet365 prepadol do ligy jedna s Brentfordom

MK Dons sa vrátila späť do ligy jedna bola potvrdená v sobotu po ich domácej porážke 4-1 v stredu Brentford. Strana Karla Robinsona vstúpila do hry, keď vedel, že musia vyhrať všetky tri zostávajúce zápasy, aby mali možnosť vyhnúť sa ústupu po jednej sezóne v Bet365 šampionáte, pričom dúfajú, že jeden z ich najbližších súperov stratil zostávajúce tri zostavy.

p> A napriek tomu, že Dons prebehli včas pred Nickym Maynardom, Sergi Canós vyrovnal pár minút neskôr a Brentford pokračoval v tri sekundy v Lasse Vibe, Ryan Woods a Jake Bidwell. ale po šiestich minútach sa sotva dostali k lepšiemu štartu.Prieskakujúci loptu od Jake Forster-Casky z vnútra jeho vlastnej polovice Bet365 stávková kancelária našiel Josh Murphy po ľavej strane, a Norwich je loanee je chladný dotyk a palcový-perfektný kríž našiel Maynard, ktorý mal jednoduchú úlohu Bet365 klepnúť loptu z domácej blízkosti. Pondelok Donsovho trvania trvalo tri minúty, keď Canós udrel svojmu šiestymu gólu v sezóne s nečakaným úsilím, ktorý vyčnieval pred boxom hostiteľa, ktorý preletel cez brankára Codyho Croppera a do horného rohu.Robinsonova strana nútila brankára Brentforda David Button do akčných momentov neskôr, keď Murphyho kríž z ľavého boku znova zistil, že Maynard číhal pred Bet365 gólom, ale jeho úsilie bolo skvelo presunuté za roh od Buttona.

že a návštevníci boli takmer obdarení vedenie v polovici prvej polovice po Cropper nechutenstvo vyčistiť prechod späť z vnútra jeho vlastnej krabici povolené Vibe, aby kopol loptu pod nohami.Avšak Vibe narazil na jeho jedinú námahu s Cropperom priamo na telu brankára a Dons prežil.

Robinson bol nútený urobiť dve zmeny počas polčasu, Cropper bol nahradený 20-ročným Charlie Burns, ktorý debutoval v utorok v stredu v Sheffielde, zatiaľ čo Antony Kay prišiel za obrancu Joe Walsha, ktorý v prvom období trpel chorobou. Brentford sa nezmenil a to Bet365 boli oni začali druhú polovicu lepšie, keď šli 2-1 hore do štyroch minút. Vibe porazil útočník pred vypálenou stlačenou ľavou nohou z okraja boxu cez Burns a do spodného rohu. Návštevníci uzavreli víťazstvo s dvomi gólmi v posledných 10 minútach vďaka dobre zaujatému úsiliu Woodsa z okraja oblasti a jemnému dokončeniu Bidwella pri smrti.Porážka znamená, že MK Dons sa spojil s Boltonom a Charltonom, keď sa vymanil z majstrovstiev.

zdroj: Najlepšia stávková kancelária

Rate this post