Betclic

Betclic bonusBetClic пропонує своїм клієнтам глибоке меню спорту та ліг, на які можна робити ставку. Якщо футбол – це ваша річ, ви знайдете всі основні ліги Європи, які охоплюються, а також турніри Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Якщо ви хочете зробити ставку на одну з більш незрозумілих ліг, у BetClic є серйозний список ліг, на які можна робити ставки з усього світу. Хочете зробити ставку на футбол в Румунії? Норвегія? Ісландія? BetClic все це охоплює.

BetClic пропонує широкий вибір інших видів спорту, на які можна робити ставку. Ви знайдете ринки тенісу, Формули-1, регбі, баскетболу, гольфу, хокею на льоду, гандболу та крикету. Насправді, BetClic пропонує одне з кращих меню спорту та змагань у галузі онлайн-ставок.

Реєстрація в BetClic – це простий і простий процес. Вам буде запропоновано лише надати основну особисту інформацію. Після реєстрації ви отримаєте електронний лист із посиланнями на варіанти депозиту, а також з довідкою щодо BetClic, доступною для вас, включаючи чат прямої допомоги.

Відкриваючий макет BetClic пропонує вам все, що ви можете очікувати від провідного онлайн-букмекера, та його просту у користуванні навігацію по сайту, простий, але сучасний дизайн. Це не суєтний макет, не надто мінімальний, надаючи вам календар ставок з усіма доступними ринками ставок на всі дні, а також усіма вашими опціями ставок в прямому ефірі.

Ви також знайдете представлені вам поточні ринки ставок наживо, а також ваші поточні ставки з переліченою потенційною вартістю. Хоча BetClic UK пропонує велике меню видів спорту, на яке можна зробити ставку, їхнє фактичне основне меню ринку ставок може бути трохи ефективнішим у дизайні. В цілому, дизайн BetClic – це зручний для користувачів, більше покладаючись на вміст, ніж на прийоми.

BetClic надає своїм користувачам великий вибір варіантів ставок. У великих футбольних лігах та турнірах ви знайдете пропозиції BetClic на всі традиційні форми ставок. Існує ринок голова до голови, над / підкреслює та перешкоджає. Але ви також знайдете декілька різних варіантів перерви на денний час та цілі голів. На більш незрозумілих лігах нижчого рівня та міжнародних видах спорту BetClic пропонує ваші основні ринки з головою, а також обрані прямі та довгострокові ринки.

Якщо ви користуєтесь ставками в прямому ефірі, BetClic пропонує вам цілий вибір щоденних варіантів. Ви знайдете шанси на основні види спорту у всьому світі, включаючи футбол, крикет та теніс. Просто натисніть на зелене посилання на ставки в прямому ефірі на бічній панелі головного меню, і ви зможете сортувати події в прямому ефірі за спортом та часом.

Хоча BetClic не пропонує вам свою статистичну послугу, вони надають посилання на статистику на betradar.com. Там ви знайдете свою важливу статистику для всіх основних футбольних ліг і турнірів, а також для багатьох інших видів спорту та ліг по всьому світу, включаючи теніс, баскетбол, бейсбол, американський футбол та багато іншого.

Ви також знайдете посилання на послугу BetClic в режимі реального часу, яка надає вам широкий спектр варіантів підключень до ліг і видів спорту, які проходять по всьому світу. Там ви знайдете зручні посилання на статистику, таблиці в лізі в прямому ефірі, а також доступні варіанти ставок у прямому ефірі.

Betclic partners:

Betclic Litva Betclic Hungary Betclic Armenia Betclic Betclic UK Betclic Slovensko Betclic Great Britain Betclic Betclic Slovensko Betclic Bulgaria Betclic Portugal Betclic Espana Betclic Betclic Sverige

Betclic
4 (80%) 2 votes