Betfair – Бетфер

betfair logo Компанія «Бетфер Лімітед» була заснована в 1999 році у Великобританії і на наступний рік почала займатися букмекерською біржою по інтернету. Саме це довгі роки відрізняло її від всіх інших букмекерських контор, тому що конкретні рекомендації і курси встановлювали самі гравці. Компанія «Бетфер» стала єдиним посередником, який з кожного виграшу відняв 2-5% для себе. Найбільша у світі букмекерська біржа, якою, безсумнівно, є «Бетфер», дійсно пропонує багато цікавих можливостей і для менш досвідчених гравців.

Клієнти повинні врахувати той факт, що покриття змагань і дисциплін залежить від пропозицій інших гравців, але вигідною є саме подача власної ставки. З іншого боку, призиви деяких клієнтів на протязі багатьох років змусили компанію відкрити в 2012 році незалежну букмекерську контору онлайн класичного типу. Тим самим також відкрилися можливості для гравців в букмекерських конторах, які не мають достатнього досвіду або не вірять у ставки на біржі. Клієнт може вільно перемикатися між біржею і конторою. У випадку правильної оцінки ситуації цей факт є великим плюсом.

BETFAIR – реєстраційний бонус 30 EUR/USD »
Вас, звичайно, не здивує, що букмекерська біржа і класична букмекерська контора «Бетфер» пропонує безліч спортивних заходів. Однак, необхідно враховувати, що нижчі лігові змагання або менш популярні види спорту не будуть мати багато доступних рекомендацій, тому що їх створюють самі клієнти. В цьому випадку нікому не забороняється створити свою власну подію. Гравець визначить курс і суму і запропонує це іншим гравцям. Якщо хтось з противників відреагує і прийме ставку, кінцевий результат вирішить про те, хто отримає фінансовий виграш при конкретному курсі.

Як уже згадувалося, необхідно відрахувати гонорар для компанії, але тих кілька відсотків – це не так багато. Щодня у переліку видів спорту з’являється в середньому 30 можливостей, серед яких можна згадати футбол, теніс, хокей, гандбол, волейбол, баскетбол, бейсбол, американський футбол, регбі, формулу 1 і інші види мотоспорту, бокс, бойові види спорту, хокей з м’ячем, флорбол, міні-футбол, водне поло, дартс, снукер, настільний теніс, бадмінтон, крикет, шахи, олімпійські види спорту, лижний спорт, стрибки з трампліну та лижні гонки, біатлон і також ставки на події у громадському житті. Загалом на біржі можна знайти до 250 лігових змагань.

По технічним питанням можна зв’язатися по електронній пошті (support@betfair.com) або по телефону. Слід також зазначити, що підтримка клієнтів «Бетфер» не є найшвидшою, і тому відповідь на Ваші письмові запитання можна очікувати протягом декількох днів. Проте букмекерська біржа «Бетфер» надає детальну допомогу (завжди українською мовою), де Ви можете знайти майже все, що Вам потрібно. На сервері YouTube також доступна серія навчальних відео, також Ви можете подивитися на блог «Бетфер» або на форум.

Betfair – Бетфер
5 (100%) 2 votes