Energybet

Energybet bonusEnergybet відома далеко небагатьом гравцям, так як з’явилася порівняно недавно і не дуже рекламується російською ринку. Цей букмекер працює під керівництвом заснованої в 1997 році компанії Energybet, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з капіталізацією понад півмільярда фунтів. Потрібно відзначити, що на ринку онлайн-розваг Європи ця компанія займає одну з лідируючих позицій, перш за все за рахунок свого покеру.

Energybet використовує найсуворішу в отриманні ліцензію від Гібралтару, що природно говорить про її надійності, так як куди простіше отримати дозвіл роботи від всяких острівних юрисдикцій.

Сайт має неоднозначний зовнішній вигляд через специфічну чорно-помаранчевої гами. Навігація по сайту практично нічим не відрізняється від інших букмекерських контор. На головній сторінці ви отримаєте доступ до ставок на всі види спорту, до лайв-ставками, до акцій. Можна сказати, що інтерфейс виконаний досить непогано на належному рівні. На основній сторінці ви знайдете правила, акції, можливі платіжні системи для здійснення вашого першого депозиту. Можна сказати, що вся основна інформація знаходиться на цій сторінці, що вже досить непогано.

Energybet БОНУС 100% ДЛЯ НОВИХ ГРАВЦІВ »

У розділі допомогу представлений довідник для новачків в ньому ви зможете дізнатися, як вам зробити перший депозит, як поставити ставку, але природно, що даний довідник не представлені російською мовою. У розділі статистики ви можете знайти будь-які результати всіх відомих видів спорту, природно, що це дозволить досить швидко знаходити цікаву для вас інформацію.
Існує можливість здійснювати ставки з мобільного телефону, для цього ви повинні вказати свій номер телефону, щоб ваш номер був зареєстрований в Energybet системі. Вам буде необхідно відправити повідомлення зі свого номера на спеціальний номер, вказаний на сайті і після цього ви зможете ставити ставки за допомогою мобільного телефону. Крім ставок на спортивні події ви знайдете: ігрові автомати, покер, казино, нарди. Простота використання сайту підійде новачкам, які роблять свої перші кроки в світі букмекерства – more info.

коефіцієнти Energybet

Можливість ставити ставки на велику кількість подій з нормальними коефіцієнтами. Energybet розрахований на європейських гравців, основний ухил в ставках робиться на футбол, а все інше, включаючи гольф, крикет і кінські скачки також присутній. Основні розпису представлені в повному обсязі. На головні футбольні чемпіонати лінії різноманітність пропозицій, крім стандартних тоталов і фор.

Live-ставки

Оцінка live-ставок викликає невелике утруднення. З одного боку live-ставки представлені в досить хорошому широкому обсязі з непоганими розписами, що дозволяє вибрати ту чи іншу котирування, на яку ви хочете зробити свою ставку.

виплати

Відкрити рахунок на Energybet допускається в твердих валютах – долар, євро, фунт і ін. Для максимального комфорту беріть долар, максимального розміру бонусу – євро. Поповнювати ігровий гаманець реально за допомогою будь-якої відомої платіжної системи.

Мінімальний депозит на сайті дорівнює 20 доларів з будь-якій зручній вам платіжної системи. Мін. сума виведення аналогічна, але за допомогою Webmoney ви можете вивести навіть 10 доларів, що досить зручно для новачків, які тільки починають свій шлях в світі ставок. Щоб вивести свої гроші необхідно провести процедуру Energybet підтвердження особи. Зробити це ви зможете за допомогою відправки копії паспорта.

Служба підтримки працює на середньому рівні. ви можете звернутися до служби підтримки, використовуючи лайв-чат або спеціальний e-mail на який ви отримаєте свою відповідь найближчим часом. Служба підтримки зможе спілкуватися з вами російською мовою, що вже досить непогано, так як сам чат не доступний російською мовою.

висновок

В цілому букмекерська контора Energybet гідного рівня і цілком підходить російськомовним гравцям. Їй під силу змагатися з великими європейськими конторами, гарні бонусом стимулюючи реєструватися і досвідчених гравців.

Rate this post