Louis van Gaal був приречений на “Unibet”, відмовившись пристосуватися

З справедливості вони намагалися. Об’єднана ієрархія спробувала, і більшість підтримки бази намагалися стояти тими, хто пішов на його слід. Впродовж 10 помітно незручних місяців вони намагалися не бути надто підтягнутими з приводу того факту, що Девілю Мойесу було вручено мантію, яка була надто важкою для носіння. Протягом двох Unibet сезонів вони спостерігали, як Луї ван Гаал робить щось на своєму шляху – це не спосіб ізоляції, достатньо сумісний з Об’єднаним, щоб бути класифікованим як успішний.

У багатьох відношеннях Ван Гаал був усе, що Мойєс не був , і це цілковита точка. Де Мойєс провів всю свою кар’єру на північному заході Англії, позолочений CV Ван Гаал зробив його грантом в “Аякс”, “Барселоні” та “Баварії” в Мюнхені. Де Мойєс мав стиль, який був визначений і хитрий і пробитий вище ваги, Ван Гаал отримав освіту в культивованій голландській школі.Де Мойєс виграв зараз Лігу Один з Престон Північ Енд, Ван Гаал мав трофейний кабінет, який командував повагою, з семи чемпіонами з чотирьох різних клубів, кубками у трьох різних країнах та титулом Ліги чемпіонів. Джозе Моурінью поставив бути Unibet призначений “Манчестер Юнайтед”, менеджер наступного тижня. Детальніше

Усі ознаки показали, що Ван Гаал, свіжий з показів своєї управлінської майстерності на чемпіонаті світу 2014, який, можливо, зробив його тренером турніру, потиснеться в Манчестер великі ідеї, велика особистість і зробити все краще. Проте, в одній пірсингової реальності, Ван Гаал і Мойес були висунуті в одне і те ж човен. Випробувані передчасно з Олд Траффорд в пост-Фергюсон років, репутації зубних досвідом, який піддавався підриву, це не було нічого, що було б збурено бути.”Енн Ван Гааль” буде згадуватися як химерний коктейль, який, скоріше за все, не має сильного удару.

Тріумф в Кубку Англії не вистачало, щоб врятувати його. Відставання від кваліфікаційних місць Ліги чемпіонів ніколи не відбилося добре. Але в рівній мірі Unibet невтішні були футбольні бренди, які, можливо, були віддані своєму першому сезону, коли йому довелося перебудовуватись, але у другому він занадто часто був чужий Об’єднаної ДНК і навіть “нудним” (шалений вибір слова Пітера Шмейхеля, ні менше) Рада стійла йому під час катастрофічного грудня, коли вони не змогли виграти гру, але чітко віривши в здатність Ван Гала пожвавити Сполучені Штати до того моменту, коли вони могли б вирішувати найважливіші почесті.Настрій, який спровокував деяких вболівальників, щоб підтягнути його, коли він піднявся, щоб виступити перед колінкою оцінки на останній домашній грі цього сезону, виявив проблеми, які тільки один Кубок Англії не зміг виправити. Невдача Луїса ван Гала отримати найкраще від Анхель ді Марія і його готовність продати аргентинців після одного сезону дзвонив тривогами. Фото: Пітер Пауелл / EPA

Ван Гаал, ця особлива людина, яка іноді в 30-річній кар’єрі менеджменту надихнула деякі видатні команди, а в інших не було ніяких претензій щодо вступу в футбольний конфлікт, завжди наполягав на тому, щоб робити щось по-своєму. Це, мабуть, було його руйнуванням.Якщо філософія менеджера та культура клубу викинуті в плавильний Unibet котел, ключовим є знайти правильний баланс для роботи хімії.

Всім керівникам слід спробувати зламати цю критичну першопрохідницьку практику Розвиваючи де на спектрі між своїм шляхом і способом клубу, він хоче, щоб він почав раніш. Саме у цьому сезоні Клаудіо Раньєрі чудово зробив це. Це саме те, що Пеп Гвардіола та Антоніо Конте прагнуть досягти цього літа.

Варто переглянути байку про Анхель Ді Маріа, рекордний підпис, який зник без церемонії. Через одинадцять місяців після того, як він приєднався до великого пошани, Ді Марія не зміг піднятися на літак до Сполучених Штатів для проведення передсезонного туру клубу, і протягом кількох днів він був проданий Парижу Сен-Жермен.Регіональний підпис з родоводом, який використовується рідко, позитивно оскаржується і швидко відкидається протягом року? Акустичні дзвінки належним чином зачепилися. Немає шансів другого сезону. Немає сенсу працювати з великим талантом, щоб спробувати дати йому платформу для вираження себе. Все дуже незручно.

Пізніше аргентинець пояснив, що це “філософія” менеджера, яку він не зміг обробити. “Ван Гааль важко адаптуватися”, – сказав він. “У мене було кілька спалахів”. Тут, у цьому прийомі, вражає нерв, який потрапляє в серце складності “Юна”, намагаючись рухатися вперед з цим страшним 64-річним голландцем. Це поняття адаптації до Ван Гала, що є своєрідною вимогою до руху в односторонньому порядку, було підчас протягом усіх цих двох років.Facebook Twitter Pinterest Мемфіс-Депуй підписав Луїс ван Гаал, але він мало вплив на “Манчестер Юнайтед”. Фотографія: Лі Сміт / Reuters

Деякі гравці пройшли краще за інших, зокрема молодь, яка додала свіжість до нападу “Союзу” в кращі часи цього сезону. Поява Ентоні Мартіалі, Джессі Лінгарда та обіцянки вихри Маркуса Рашфорда вийдуть на користь. Але фліпсід втілюється двома голландцями, які пройшли так добре під Ван Галом під час останнього чемпіонату світу, тому, мабуть, точно знали, що чекати. Робін ван Персі впав з благодаті і залишив, а Мемфіс Депуй зробив мінімальний вплив.

Отже, після того, як два незграбні ходитимуть в пост-Фергюсон, Сполучені Штати повинні спробувати знову знайти більш гладкий підхід.Виконавчий заступник голови Сполучених Штатів Ед Вудворд, очевидно, хотів, щоб Ванг Гаал досяг успіху. Існує тиск на створення шаблону, який є більш тривалим терміном, більш респектабельним, ніж цирк з найманим вогнем, який працює в більшості клубів. Всім відомо, що United прагнуть амбітного, захоплюючого стилю гри, щоб перемінити почуття. Вони також хочуть мати сильні цінності, з довгостроковою довірою до своїх співробітників, якщо це можливо. Манчестер Юнайтед виграти Кубок Англії, а Джессі Лінгард поглинає Кристал Палас. Читати далі

Розпалювання обох цих двох елементів одночасно має в основному виявилося занадто багато для “Юнайтед” за “Ван Гаал”. Уникнення короткострокового обороту менеджерів може бути частиною їхнього мислення, але простіше сказати, ніж зробити.Існує не точно переконливий список менеджерів з профілем, щоб вступити, перезавантажити “Манчестер Юнайтед”, і залишитися на віки; Запис Жозе Моурінью не передбачає довголіття.

Ван Гаал сказав, що це буде його остання робота, хоча нещасливий кінець може змусити його переосмислити. Після барвистої кар’єри, якщо це дійсно вихід на пенсію з керуючої гри, це жахливий шлях, але той, який неминуче відчуває себе.

Rate this post