Raheem Sterling робить свою точку на та з поля для Англії

Проте, в контексті того, що протягом останнього тижня гравець «підпалювався з усіх інших напрямків», менеджер визнав, що саме цей час стояв біля його людини. Захисний щит, що обертається навколо одного з них, починає відчувати себе як ознака сили Англії.

Гравець, який привертає до себе всю увагу, від татуювань до хронометражу, вийшов на поле і вийшов з поля на Уемблі. Southgate ледве закінчив його обов’язки засобу масової інформації у головному приміщенні конференції коли Sterling взяв до мікрофона для ITV Спорт та адресований неспокійний тиждень.Менеджер повідомив про своє невдоволення вперед, який прибув через 12 годин після переходу на зворотний рейс з Ямайки. Англія розжарює і холодно проти Нігерії після швидкого старту Гарі Кейхіла Детальніше

, – сказав гравець. – Він каже вам свій точний розум. Якби мене не залишили, я б не мав жодних скарг. Мені довелося зустрітися о 11 годині. Політ отримав затриманий та я був трохи пізно у ранку. Я повністю розумію, звідки він приходить.Я повинен вийти туди і показати йому саме те, що я можу зробити ».

Тоді була чорнило на правому теленку, татуювання, що зображує пістолет, який гравець Манчестер Сіті відчував, що він перемістився, щоб вказати. був незавершеним і мав більш глибокий зміст, оскільки його батько був убитий зброєю. “Люди будуть бачити речі неправильно”, – сказав він. – Я просто хочу переконатися в цьому і зосередитися на футболі. Щоб приїхати сюди, висловіть свій талант і спробуйте виграти футбольні матчі для цієї країни. Це відволікання, яке вам не потрібно, але це одне з тих, з якими я зараз навчився мати справу і блокувати його. -minute дисплей, продуктивність переповнені швидкими ногами розв’язки з прогресивним № 8s Southgate або перекриваються крила-спини.Багато він запропонував був відмінний, але, враховуючи збільшення, можливо, було неминуче, що він зберігав деяку шорсткість навколо країв. На його думку, сценарій не бачив, як він забронював занурення другої половини, або розбризкував постріли з його найчистіших поглядів, які були спочатку широкими, а потім високими.

“Я повинен був забити”, – зізнався він. “Але це так і відбувається”. Насправді, на цьому етапі це відбувається деякий час. Останньою міжнародною метою Стерлінга була вибірка з центру Джеймі Варді проти Естонії ще в жовтні 2015 року. З того часу, що відбірковий матч до Євро-2016 було 20, і що засуха, більше, ніж будь-яка татуювання або догана за запізнення, найбільше турбує його .Надія на те, що сценарій буде набагато краще в Росії.

Саутгейт визнає необхідність використовувати свій талант, зберегти свою спрямованість і забезпечити всі очікування гравця, який був настільки невід’ємною частиною успіхів міста в минулому сезоні. Вітрини цієї форми в турнірі.Застереження через сім хвилин після перерви було небажаним, але виправдане для пряжки колін і жадібного падіння над Френсісом Узохо після того, як Стерлінг доторкнувся до м’яча навколо воротаря Нігерії. недбалий початок до другої половини, ніж щось більш зловісне, навіть якщо кожен епізод у цих товариських матчах перед турніром повинен служити освітою для більш конкурентних подій. “Це виглядало дуже тяжкий виклик звідки я сидів тому, що він мандрував з такою швидкістю,” сказав Southgate. “Але це не про те, щоб отримати відповідь від Рахіма. Гарет Саутгейт похвалив безкорисливий Кейн і атакуючий намір Англії. Читати далі

” З формою, якою він є, і способом, яким він навчався, я знав, що він добре грати .У мене було рішення вирішити, чи гратимуть його після пізнього заходу, але насправді це не було рішенням після того, як він почав підпалювати з будь-якого іншого напрямку [над татуюванням]. Пізно прибуття було 10 днів тому, так як довго ми продовжуємо щось? Ви завжди маєте баланс між тим, що послано, і рештою групи, і що найважливіше в цей момент. Ситуація була такою, що ми не хотіли. Ми не хочемо, щоб це відбулося знову. Але це був найкращий спосіб боротися з цим, на мій погляд.

«Найголовніше, що я роблю в наступні шість тижнів, – це захист гравців. Вони поважають один одного і розуміють, наскільки важливо вони підтримують і захищають один одного.Я отримав рівень, який очікував від Рахіма. Він швидко визначив Вільяма Трооста-Еконга як уразливого і зосередив свої спринти в просторі, зайнятому половиною центру Бурсаспора. біля його ніг, і вистави, що пропонують спалахи його якості: гострий відрив від заплутаного Троост-Еконг, тільки щоб затиснути його постріл через просувається Uzoho і широкий далекого стовпа; спроба потертої незначно над перекладиною; і спокійно просунувся, щоб Гаррі Кейн забив друге місце. Надія на його особисту нагороду прийде в Росію

Rate this post